Lango žaliuzės: praktinis dekoravimas namui

parašė , 2018-03-18 10:22

Ir stiliaus, ir suremontavimo seno pastato, taip pat kaip naujoje architektūroje, lango žaliuzės yra dažnai naudojamos kaip projekto elementas. Nenuostabu: lango langinės ne tiktai papuošia façade, bet taip pat ir siūlo apsaugą prieš nepageidaujamą įžvalgumą, oro įtakas ir įsilaužėlius. Pranašumas prieš volo langinės sistemas: Lango langinės neturi būti sujungtos į mūrijimą. Tokiu būdu, jokie šiluminiai tiltai negali įvykti.

Lango žaliuzės: Įvairūs variantai kaip reikalingas

langai langinės yra pasiekiamos skirtinguose projektuose priklausomai nuo reikalavimų. Kad sugebėtų išvėdinti, kai našta yra uždaryta ir šviesa įeina į gyvenamąjį plotą, Luvro žaliuzės yra dažnai naudojamos. Lango langinių struktūros viduje, horizontalus atidarymas yra sujungtas, kuris gali taip pat būti sureguliuotas kai kuriems modeliams
Žarnose, antra, visas palangės sparnas yra užpildytas, neatsidarydamas – kaimo rajonuose, šį variantą dažnai susitinka su puošniu dekoravimu. Kitas kaimiškas romantiškas pasirodymas yra valdybos, kurios šiandien yra daugiausia panaudotos seniems pastatams, arklidėms ir daržinėms. Sparno struktūra yra padaryta iš paprastų valdybų ir yra paprastai stiprinama su skersiniais ruožais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sulankstymas, dėdamas ir stumdomosios durys

Lango langinės taip pat skiriasi pagal kelią, kuriame jie yra atidaryti. Susilankstančios langinės yra dažniausiai naudojamos: Du krovimo lapai yra įdiegti už lango šalia lango. Atidarytoje valstybėje, jie yra prijungtas prie išorinės sienos su kabliu. Tolimesnis variantas yra valdymo pultai. Jie yra tradicinės sulankstomos langinės, žemesnėje kurių pusėje atidarymas yra įdiegtas. Tokiu būdu, nepaisant karštį saugančios parduotuvės gali būti išvėdintas ar pamatytas pro langą. Naujų pastatų atveju, antra, sliders yra panaudoti. Čia, susilankstanti funkcija yra praleista: sliders, kuriam vadovaujama turėkluose pusei lango – palei namo sieną. Jūsų pranašumas: stipriuose vėjuose, jie negali padaryti jokios žalos, skirtingai nuo negarantuotų sulankstomų lango pašiūrių. Jei jūs norite įrengti didelį lango priekį lango langinėmis, kurioms susilankstančios durys yra tinkamos. Su kelių sulankstomos įklijos elementų pagalba, jie gali apimti visą plotį. Uždarytoje valstybėje, sulenktas paketas yra pastumtas šalia lango paviršiaus sutaupyti erdvę. Taip pat pasiekiamas: dekoratyvinės lentynos; jie neįvykdo tolimesnės funkcijos be optikos.

Projektas ir operacija

Ar kaip aukščiausias stalu ar šiuolaikinis aliuminis, lango langinės yra pasiekiamos variantų įvairovėje. Kadangi parduotuvės yra pastoviai statomos orui, reikia reguliariai valyti ir palaikyti medieną. Nepaisant palyginti aukštų išlaidų, sprendimas yra dažnai sąmoningai už medieną: tradicinis charakteris ir ekologiškas atnaujinamos žaliavos ištraukimas yra lemiami. Be to, mediena yra ypač tinkama kaip apsauga prieš vasaros karštį, kadangi natūrali žaliava veda tiktai nedaug karščio. Lango langinių naudojimas padarė iš aliuminio ar plastiko, kuris yra ypač tinkamas naujiems pastatams, yra mažiau būtinas. Be to, į žemas palaikymo kainas, platus šiuolaikinių projektų pasirinkimas kalba kiekvienoje spalvoje ir formoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ar mediena, plastikas ar aliuminis: bet kas, kas turi parduotuves žino kainą sudėtingų gauti prieigą prie langų. Tačiau, yra taip pat sprendimas tam: elektriniai parduotuvės atidarytojai, kai kurios net saulės specialistų grupės, leidžia patogų atidarymą ir uždarymą, nelinkdami iš lango. Einantis po pritvirtinimas yra taip pat galimas.

Rašyti komentarą