Jūs neturite turėti reikalo su drafty langais

parašė , 2018-03-02 19:13

Jei jūs turite senus langus savo namuose, gali būti labai tikėtina, kad langai yra drafty. Nėra jokios priežasties, kad jūs turite pakelti su drafty langais. Yra daug daiktų, kuriuos jūs galite padaryti, kad padėtumėte su jūsų drafty langais. Jei jūs pavargstate nuo prekybinio ryšio su senais langais, jūs galite visada keisti naujus vieno dolerio banknotus vietinio lango rangovo.

Biudžetas Draugiški Būdai Turėti reikalo su Drafty langai Jūsų namuose

Jei jūs norite sulaikyti savo naminį šiltą žiemą ar šaldytuvas per vasaros mėnesius, yra, turi ne visada atvykti į aukštos kainos kortelę su užrašu. Yra daug sunkių padėčių, "lengvų padaryti", kuris gali padėti bėdoje su visais drafty langais, kuriuos jūs turite savo namuose.
Jūsų langai Hello įstiklinimas iš naujo. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vienas būdas, kuriuo jūs galite pabandyti padėti sulaikyti karštį ar oro kondicionavimą jūsų namuose, kai jūs turite drafty langus yra, iš naujo įstiklindamas jūsų drafty langus. Dauguma kartų, jūsų namų karštis (ar oro kondicionavimas) ketina bėgti šalia 25 % laiko per jūsų namų langus. Jei jūs jaučiate projektus per savo langus, jūs turite neabejotinai svarstyti jų įstiklinimą iš naujo. Jei atrodo, jų įstiklinimas iš naujo nepadaro pokšto, jums, galbūt, reikia turėti jūsų vietinį lango rangovą, keičia juos jums.

Weatherstripping Jūsų langai Hello. Kitas būdas, kuriuo jūs galite pabandyti padėti sulaikyti karštį ar oro kondicionavimą jūsų namuose, kai jūs turite drafty langus yra į weatherstrip jie. Daug žmonių daro tai, kai langai yra labai drafty, ir atrodo, jie tik neturi fondų, kad pakeistų jų langus. Daug žmonių naudoja šią laikiną sunkią padėtį, kol jie nesugeba pasiūlyti fondus, kad pakeistų jų langus naujais vieno dolerio banknotais.

Plastmasinio Filmo Per Jūsų langai Hello dėjimas. Plastmasinio filmo per jūsų langus dėjimas yra kitas būdas, kuriuo žmonės sugeba neleisti projektams prasiskverbti jų langus. Kad pritaikytumėte plastmasinį filmą, jūs tiesiog taikote filmą stiklams su dvigubas prisijungta kasete. Jei jūs panaudosite karštį nuo plaukų džiovintuvo, jis patvirtins filmą į jūsų langus. Vartojant šį paprastą metodą, jūs galite galbūt sutaupyti tiek daug, kiek 55 % savo namų karščio, kuris kitaip pabėgtų per jūsų langus. Jei jūs neturite pinigų plastikui, jūs galite taip pat panaudoti burbulo skarą kaip efektyvų pakeitimą. Jūs galite kreiptis į burbulo pusę skaros prieš stiklinę langų su dvigubas prisijungta kasete, kad gautumėte vietoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Projekto Gyvačių gale langai Hello talpinimas. Kitas būdas sustabdyti orą nuo įėjimo per palanges yra su projekto gyvate. Jūs galite surasti juos bet kokiame prekybos centre ar net tinkle.

Naudojant Tvirtą Putą

Jei jūs turite langus, iš kurių jūs neturite pamatyti, jūs galite tiesiog apimti stiklus putos valdyba, priklijuota ant faneros. Daug žmonių daro tai ant savo rūsio ir ar atikiniai langai.

Rašyti komentarą