Lengvi ir efektyvūs patarimai tam, kad įdiegtų vertikalias žaliuzes

parašė , 2016-05-11 15:10

Jei jūs norite pagerinti vidaus dekoravimą savo namo ir jei jūs norite palaikyti malonią atmosferą name, patartina, kad jūs paimtumėte pagalbą patyrusio aklo įdiegimo paslaugų teikėjo tiek skubiai kiek galima. Šis straipsnis pabrėš ant kelių būtinų patarimų, kurių jūs turite laikytis, kad įdiegtumėte šituos dalykus geriausiame būde.

Pirmas žingsnis turi apsispręsti, jei jūs norite įdiegti vertikalias žaliuzes lange ar jei jūs norite pakabinti juos už lango. Jei jūs įdiegiate juos lange, yra galimybės, kad jie pagerins žvilgsnį ir pasirodymą jūsų namo ir jei jūs įdiegiate juos už lango, yra galimybės, kad jie blokuos sunrays geriausiame būde. Gyvybinis, kad jūs turėtumėte būtinas sąvaržas taip pat kaip sraigtus, kurie leidžia jums laikyti šituos dalykus teisingoje vietoje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas žingsnis turi išmatuoti visą ilgį erdvės nuo grindų iki aukščiausios lango dalies. Kai tik jūs užbaigiate šią užduotį, kitas žingsnis, kurį jūs turite sekti turi pridėti vieną ketvirčio colį prie šio matavimo tipo. Jūs turite pažymėti tikslų taškelį, kur jūs norėtumėte padėti aukščiausią sraigto dalį.

Jūs turite tada padėti įdiegimo skliaustą bent jau trys ar keturi coliai nuo galo dalies pagrindinių turėklų ant šios sienos. Jūs turite įkurti papildomus skliaustus, kurie yra padėti nuo lygaus atstumo per turėklus, ir jūs turite taip pat padaryti sraigtus aptemptus geriausiame būde.

Jūsų kitas žingsnis turi sužinoti tam tikrą pusę, kur jūs norėtumėte įdiegti jų kontrolės grandinę taip pat kaip jų perėjimo virvę. Jūs turite tada sulaikyti pagrindinius turėklus vidurinėje dalyje pasodinti sąvaržas, ir jūs turite įdėti jos priekinę lūpą griovelyje, kuris yra išdėstytas priekinėje šitų sąvaržų pusėje. Jūs turite pasisukti į pagrindinių turėklų užpakalį, kol tai efektyviai neprikimba prie sąvaržos užpakalio.

Jūs turite tada atidaryti šituos dalykus, kad mentės savininkai pasiliktų lygiame atstume nuo vienas kito. Jūs turite tada atšaukti grandinę, kol įžanginė stiebo dalis nestovi su vienas kitu, ir jūs turite sulaužyti mentes, kad kreivės stovėtų su vienas kitu geriausiame būde.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas žingsnis turi prijungti įtempimo skriemulį prie pagrindo dalies grindjuostės ir įdėti kilpą vertikalios virvės per aukščiausią šio skriemulio tipo dalį. Jūs turite tempti įtempimo virvę, kol šis skriemulio tipas nepasidaro gana aptemptas greta, nedaug užsimauna ant šio virvelės tipo.

Jūs turite pažymėti šią virvę su pieštuko pagalba, ir jūs turite išleisti virvę nuo šio skriemulio tipo. Kai tik jūs išleidžiate virvę nuo to, kitas žingsnis, kurį jūs turite sekti turi užtraukti tai dar kartą taip pat kaip surišti vieną mazgą į tam tikrą taškelį. Jūs turite padėti savo kilpą į šį skriemulio tipą, ir jūs turite tada atidaryti taip pat kaip uždaryti vertikalias žaliuzes geriausiame būde.

Rašyti komentarą