Namo suveržimas varžtais – kas svarstyti

parašė , 2016-05-27 23:32

Namo Suveržimas varžtais yra geras todėl, kad beveik visos sritys yra imlios stipriems vėjams. Svarbu, kad namas yra suprojektuotas, kad atlaikytų stipraus vėjo audrą. Žinojimas, jei namas yra audringas paruoštas poreikis keli pagrindiniai žingsniai. Vienas iš pirmų daiktų, kurie svarstytų, yra vieta, jūs gyvenate. Pakrantės rajonai, pavyzdžiui, bus labiau neapsaugoti nuo galingų vėjų, kaip uraganai. Vietiniai statybos kodeksai šitiems rajonams tipiškai reikalingas, kad namai sugebėtų atlaikyti didesnius vėjo greičius negu vidaus namai. Jūs galite norėti derinti aplink vietinį pastato skyrių, kad sužinotumėte apie kodus, kurie valdo jūsų bendruomenę. Ant viršūnės to, į vietą, vietiniai statybos kodeksai ir jūsų namų amžius, atsakydami į šitas penkias problemas gaus jus ant kurso nustatyme, jei jūs turite apgyvendinti retrofit

Jūs kada nors apžiūrėjote savo gyvenamąją vietą? Tai gali atrodyti kaip neįprastas klausimas, tačiau kad nustatytų, jei gyvenamoji vieta turi būti retrofitted, jūs turite pažiūrėti į kai kurias iš kritiškų dalių jūsų gyvenamosios vietos, kaip būdas, kuriuo jūsų stogas, sienos ir fondas yra pridėti, taip pat kaip langas ir garažo durų apsauga. Jie sprendimas yra į saugojimą jūsų namų nuo vėjo, gadinančio jūsų stogą jei ne tinkamai gauti? Jūs galbūt pamatėte namus, kurie prarado jų stogus nuo audros. Priežastis šitie stogai buvo tiktai prikalta ant namų sienų, užuot naudojusi metalinius sujungėjus. Nagai gali būti ištraukti, ypač per galingą vėjo audrą. Tuo atveju, jei jūs turite mansardą, prie kurios jūs galėjote gauti prieigą, tyrinėti rajoną, kuriame stogo sudarymas sutinka sieną ir matyti, jei jūs turite metalinius sujungėjus, pridedančius stogą ant sienos sudarymo. Ir taip pat žiūrėdamas į stogo vidų, jūs norėsite svarstyti stogo dangos medžiagą nuo už jūsų namo ribų. Jūsų stogo dangos medžiaga, ar tai yra gargždas ar plytelės, turi būti tinkamai pritvirtinta į stogo paklotą. Jūs turite įsitikinti, kad gargždas yra prikaltas su 6 nagais, jei jūs esate stipraus vėjo rajone, ir betonas ar molio plytelės yra pritvirtinti su sraigtais ar visiškai komplektu cemento skiedinyje ar klijuose

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Stogo danga medžiagų, laikytų vietoje cemento skiedinio ar poros nagų "minkštais įklotais", mažiau tikėtina priešinsis stipriems vėjams ir gali tapti naikinamoji, sviedinio objektai per audrą. Jūsų langų audra yra paruošta? langai vyresniuose namuose ar namuose už pajūrio rajonų ribų tikėtina nebus vėjas ar paveiks įvertintas ir todėl, yra labiau imlus dužimui nuo vėjo. Yra daug langų, šiuo metu pasiekiamų, kuris gali aprūpinti vėjo apsaugą. Pirma, jūs turite įsitikinti, kad jūsų langai yra įvertinti spaudimui nuo vėjo rajone. Turi būti lipdukas ant lango rėmo, turėti "DP" (Projekto Spaudimas) reitingas. Kuo didesnis DP reitingas, tuo atsparesnis tai gali būti į vėją. Tada jūs iš tikrųjų norite garantuoti, kad jūsų langai yra priversti priešintis objektams, kurie yra pakelti vėjo ir pasiverčia sviedinių per audrą skridimu.

Pasirinkimas apima vartojimą atsparių poveikiui langų ar uraganinių langinių, kurios gali būti įdiegtos, kai audros gresia. Tai prisitaiko prie bet kokios stiklinės jūsų namuose; ypač slystančios stiklinės durys garažo durys yra saugios? Jūs galite taip pat norėti svarstyti jūsų garažo durų pakeitimą, naudodamas atsparų vėjui. Šitos durys dirba su stipraus vėjo įvykiais, neleisdamos vėjo, kur jis priklauso, būdamas pakaitalas naujoms durims, jūs surasite gaivinančias sistemas, pasiekiamas, kuris gali retrofit vyresnės durys. Jūsų namas yra tinkamai prijungtas prie fondo?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vėjas suras silpną sąsają name, kuris aiškina, kodėl jūs norite būti įsitikinęs visi pagrindiniai ryšiai Namo Suveržime varžtais. Jei jūs turite šliaužimo erdvę po savo namu ar nebaigtu rūsiu, jūs galite nustatyti, jei jūs turite sustiprinti savo Šliaužimo Erdvės Apsaugos fondo ryšį. Žemesnis jūsų namo aukštas turi būti užrakintas ant fondo. Vyresniuose namuose, tai tipiškai nėra atvejis, taip, kai bjaurus oras prasiskverbia jūsų namo skaidrę ar rotuoja nuo fondo. Jūs norėsite pridėti skląsčius ir sujungėjus, jei jie praleis ir taip pat suremontuos kokius nors įtrūkimus fonde.

Rašyti komentarą