Mintys dėl naujo lango gydymo

parašė , 2017-04-09 10:40

Jūs galėtumėte jaustis mestas iššūkį kai prieita prie pridėjimo dekoratyvinio prisilietimo, kuris iš tikrųjų pokšėja. Lango gydymas gali būti vienu būdu pridėti novatorišką projektą ir neįprastus gabumus į vidaus erdvę.

Natūralios Medžiagos

Svarstykite natūralesnį lango gydymo metodą. Mediena yra natūralus gydymas, aprūpindama svarbų privatumą, taip pat rodydama atsitiktinę ir natūralią struktūrą iš geros pusės. Bambukiniai atspalviai yra funkciniai, dar taip pat duoda vartotojui pasitenkinimą buvimo ekologiškas. Kitas pasirinkimas natūraliose medžiagose apima sizalį, džiutą, ir žolę, pasiekiamą spalvų įvairovėje, kad atitiktų bet kokį papuošimo planą.
Prabangūs Audiniai

Niekas nesako stiliaus kaip prabangūs audiniai ant lango. Tradiciniai audiniai išskiria prabangą ir lieka gražūs per daug metų. Svarstykite aksomą, šilką, zomšą, ir damastą užuolaidoms ar draperijai. Šitos medžiagos daro tvirtinimą be įmantrių projektų ar painių stilių reikalingumo. Jūs galėtumėte pastumti šitą madą tendencijos pernelyg su puošeiviško papuošimo pridėjimu. Puošni aparatinė įranga, tviskantys kristaliniai papuošimai, ar išsiuvinėti karoliukais kutai tikrai pavogtų centro stadiją bet kokiame kambaryje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paprastumo Taisyklės

Paprastų linijų laikymas rezonuoja su daugeliu žmonių. Užmirškite papildomą audinį ir garsią spalvą. Vietoj to, pasirinkite audinius prislopintoje paletėje ar net monospalvotoje spalvų kombinacijoje. Pagrindiniai romėnų atspalviai, kurie susilanksto ar atsiskleidžia, kad apimtų visą langą aprūpina svarbią lengvą kontrolę ir privatumą kambariui. Kambarys jausis tučtuojau šiuolaikinis ir išpuoselėtas, kai jūs pasirinksite šitą lango gydymą.

Padarykite Drąsų Tvirtinimą

Jei jūs tikitės švirkšti kažkokią drąsią energiją į kambarį, jūs galite lengvai pasiekti tai su savo pasirinkimu gydyme. Pasirinkite garsius atspaudus ir plačias juostas draperijai. Koordinuokite spalvas su likusia dalimi kambario, ir jūs turite greitą tvirtinimą madinga. Pabandykite stambią geometrinę struktūrą, florals, ir funky juostas. Jūs galite sumaišyti ar atitikti bet kokią kombinaciją šitų projektų net novatoriškesniam projektui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Novatoriška Aparatinė įranga

Net jei jūs renkatės tradicinį audinį, jūs galite vis dar susprogdinti savo kambarius su neįprasta aparatine įranga. Vietoj paprastos užuolaidos rykštės per stiklinės viršūnę, pasirinkite didelius medalionus, išrikiuotus į eilę. Didelis finials gali taip pat atitikti šią paskirtį. Stilistiniam kontrastui, pakabinkite kaklaraiščio etiketę plonos užuolaidos nuo kaliojo plieno draperijos kablių lubose. Įdiekite papildomą ilgą užuolaidos rykštę, kuri tęsiasi iš abiejų pusių, kad pridėtų dramą. Ne tiktai tai, papildomas užuolaidos rykštės ilgis įgalins jus perkelti užuolaidas visiškai toli nuo stiklinės, kad įleistų maksimalią šviesą.

Su akį gaudančiais gabumais lango gydyme, jūsų vidaus erdvė sprogs su stiliumi ir meniškumu.

Rašyti komentarą