Žingsniai ant, kaip pradėti lango valymo verslą

parašė , 2017-03-24 22:23

Kodėl Pradžia lango Cleaning Verslas?

Jūs iš pradžių turite nuspręsti, kad jūs norite pradėti savo savą verslą? Daug žmonių pradeda firmas skirtingam skaičiui priežasčių toks kaip neseniai būti atleistas. Kai kurie žmonės tik pasiekia stadiją jų gyvenimuose, kur jie nori pakeitimo iš to, ką jie darė per daug metų. Kiti žmonės kaip mintis būti jų savu bosu ir verslo kontrolėje. Dabar, kai jūs priėmėte savo sprendimą, jūs turite išsirinkti tipą verslo, kurį jūs planuojate spręsti. Šis straipsnis praeis kai kuriuos iš žingsnių, reikalingų lango valymo verslo pradėjimui, tokiu būdu jūs galėsite tapti patyrusiu lango valytoju.
Biudžetas

Kaip su visomis naujomis firmomis jūs turėsite nustatyti, koks jūsų biudžetas bus. Jūs galite panaudoti savo atleidimo pinigus, jei jūs esate laimingas turėti bet ką, ar jūs galite nueiti į verslo paskolos banką. Jei jums tikrai reikės paskolos nuo banko, jūs turėsite atnešti su jumis verslo planą. Su jūsų biudžetu, nustatytu, jūs galite dabar išeiti apsipirkti tinkamai reikalingai įrangai.

Kurį lango valymo metodą jūs pasirenkate?

Yra du svarbiausi metodai lango, valančio jus, gali išsirinkti iš, ir jūsų einamosios aplinkybės gali padėti jums su jūsų pasirinkimu.

Tradicinis metodas. Šis lango valymo tipas yra metodas, kuris buvo panaudotas lango valytojų kartoms. Tai nereikalingas daug keliu pradinės finansinės investicijos ir todėl nėra didelis pavojus. Tai tačiau reikalingas, kad jūs neturėtumėte beveik jokios aukščių baimės. Svarbiausia įranga kurios jūs reikalingas yra kopėčios, valytuvas, plautuvo lazdelė ir kibiras. Lazdelė yra panaudota, kad pritaikytų lango lango valymo sprendimą, ir valytuvas nuneš purvą greta sprendimo. Svarbiausias apribojimas šiam metodui yra aukštis jūsų kopėčių ar kaip aukštai jūs norite pakilti!!!!!!

Antras metodas kurį jūs galite panaudoti yra paprastai žinomas kaip "Vandeninė federalinė lenko Sistema". Šis metodas naudoja teleskopinį polių su šepečiu ant to viršūnės, kur vanduo yra pamaitintas per šepetį. Šepetys, greta vandens pagalbos, yra manevruotas aplink langą, besitvarkantį, kaip tai eina. Jokie cheminiai sprendimai nėra panaudoti, valydami langus tokiu būdu. Suvartotas vanduo nėra įprastas vanduo nuo čiaupo, bet tai valoma vanduo. Yra daugiau kaip vienas metodas gauti valytą vandenį, ir aš praeisiu tai atskirame straipsnyje. Šis metodas reikalingas, kad įgūdžio lygmuo pagamintų valytą vandenį ir taip pat finansinę investiciją į įrangą, reikalingą pagaminti tai. Jūs taip pat reikalingas metodo nešti jūsų vandenį nuo darbo dirbti, ir bako dydis bus nustatytas kiekio ir tipo klientų, su kuriais jūs ketinate užsiimti. Būkite atsargus, kad jūs perkate specializuotą sutrikdytą baką, kuris yra suprojektuotas, kad neštų skysčius tuo metu, kai kelyje todėl, kad potencialiai labai pavojinga nešti didelius kiekius skysčio užpakalyje furgono. Jūs turite taip pat derinti aplink savo draudimo bendrovę, kad jūs esate apdraustas, kad neštumėte skysčius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vienas dalykas, kurio jūs reikalingas savo verslui yra furgonas. Priklausomai nuo kurio metodo jūs nusprendžiate tvarkytis, jūsų langai nustatys dydį furgonas, kurio jums reikės. Jei jūs pasirinksite "Vandeninę federalinę lenko Sistemą", jūs aišku reikalingas didesnio furgono, negu jei jūs pasirinkote tradicinį metodą.

Pasirinkite savo kliento tipą

Nuo pradžios išmintinga pasirinkti tai, iš ko jūsų tikslo rinka ketina susidėti. Jei jūs ketinate panaudoti tradicinį metodą lango, valančio jus, gali norėti pasilikti vidaus rinkos viduje ir tiktai padaryti namus. Kai kurie lango valytojai yra ganėtinai patenkinti tik apribojimu savarankiškai į šią rinką. Jei jūs galvojate apie pradžią nuo vidaus raundo, ir kažkokiame punkte ateityje, pridedančioje komercinius pastatus prie jūsų raundo, jūs turite pasirinkti "Vandeninę federalinę lenko Sistemą" iš verslo pradžios. Jei jūs nepadarysite jūs surasite save turėdamas nupirkti visas jungtines reikalingas įrangas. Teleskopiniai poliai, panaudoti "Vandeninėje federalinėje lenko Sistemoje", atvyksta į įvairius ilgius, tokiu būdu jūs turėsite nupirkti poliaus ilgį, kad tiktumėte jūsų tikslo rinkai. Kai kurie poliai gali pasiekti langus iki aukščio 65-70ft.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mokymas

Kiekvienas mano, kad lango valymas yra taip lengvas kaip gavimas tinkamos reikalingos įrangos ir bandymas dirbti. Nors lango valymas nėra labai sudėtingas įgūdis, jis tikrai tačiau reikalingas, kad žinios atliktų darbą tinkamai. Jūs galite būti gana laimingas būti šalia vietos, kuri valdo kelis mokomuosius kursus, kurie yra ten ir užregistruoja save. Jei ne, jūs turėsite sužinoti, kad procesas per informaciją gavo tinkle tokie kaip YouTube video ir taip toliau, ir praktika, praktika, praktika.

Pradėkite

Dabar jūs turite visas įrangas ir praktiką viskas, kurio jums reikia, dabar yra klientai. Jūs galite pastatyti žiniatinklio svetainę, ar jūs galite tik paskirstyti lakūnus ar įdėti skelbimą vietoje. Bet labiausiai kai jus kviečia, kad tvarkytumėtės, langai daro tai teisingą pirmą kartą. Verslas toks kaip lango valymas turės daug burnos žodžio, ir žmonės tikrai kalba. Jei jūs būsite blogas lango valytojas, jūsų verslas nukentės.

Rašyti komentarą