Nemėgstamiausi darbuotojų tipai biure

parašė , 2019-01-11 12:22

Net ir gražiausias naujas biuras nuomai Kaune gali turėti ne visai naują ir ne visai smagų darbuotojų kolektyvą. Kuomet biuruose dirba tikrai daug žmonių, tuomet ir jų tipų gali būti skirtingų, įvairių. Vieni bus tikrai malonūs ir smagu bus su jais bendrauti – kiti, anaiptol, kels erzelį ir trukdys dirbti. Štai keletas tipų darbe, kurie iš tiesų gali erzinti, jeigu esate tiesiog normalus darbuotojas, ieškantis savo vietos po saule.

Šnekorius

Biurai KauneŠis darbuotojų tipas yra populiarus net ir pačiuose užimčiausiuose biuruose. Nors laiko plepėtis nėra ir visi dirba viršvalandžius, kažkokiu būdu atsiranda žmogus, kuris visgi nuolatos pas jus ateina ir kalbina. Gal ne tik jus kalbina, bet ir kitus. Neduok dieve, tenka turėti savo biuro stalą šalia šio asmens. Tuomet tenka gelbėtis: naudoti ausines nuo garso ar tiesiog negražiai pasakyti tam biuro šnekoriui, kad atstotų. Paradoksalu tai, kad šnekorius sugeba prašnekėti darbo metu, nieko nenudirbti, o ataskaitų teikimo metu ir toliau šnekėti ir vynioti uodega, galbūt sureikšmindamas savo kažkokį nudirbtą darbelį, kai jūsų ir kitų stropių bendradarbių nuopelnai liks nematomi. Aišku, jeigu vadovybė protinga, galimas daiktas, kad greitu metu šis žmogus bus atleidžiamų darbuotojų sąrašo viršuje.

Priekabiautojas prie užduočių

Gal pats nemėgstamiausias biuro žmogus bus priekabiautojas prie užduočių. Nei jam asmeniškai svarbu, nei tai daro didelę įtaką įmonės rezultatams, bet jis eis ir prisikabinės prie kitų darbo, tik ne prie savo. Jis ateis ir jums aiškins, kaip atlikti kažkokią užduotį, nors jūs ją ir taip mokate atlikti. Jeigu kažką darysite, stebės, ir bandys pamokyti, kad darytumėte jo būdu. Atlikus kabinėsis, kad kažkas galėjo būti padaryta geriau. Įdarbinimo hierarchijoje šis asmuo netgi nebus už jus viršesnis, bet jam tai nerūpės.

Pažadukas netęsėtojas

Labai nuviliantis darbuotojo tipas, su kuriuo geriau nesivelti į jokius grupinius projektus: pažadukas netęsėtojas. Tikrai nenorėtumėte kartu su juo kažko veikti. Jis prisiims įsipareigojimų, gal jie net bus mažesni už jūsiškius. Bus labai užsidegęs, pūs burbulas, kaip viskas turi būti nuostabu. Jūs pradėsite daryti savo dalį, jis pakritikuos, o pats kaip nepradės, taip nepradės. Paskutinę akimirką dėl keistų priežasčių dės į kojas ir viskas liks jums vienam. Gali būti, kad vėliau dar ir prisiims jūsų darbo nuopelnus.

Kiti tipai

Savaitgalio laukėjas – šliaužios po biurą skaičiuodamas dienas iki savaitgalio, iki ilgesniojo savaitgalio ir atostogų, numušdamas bet kokią motyvaciją dirbti. Nedraugiškasis pirmūnas neturės jokio komandinio jausmo ir niekaip jums nepadės susidoroti su užduotimis, net jeigu tai bus jo pareiga.

Rašyti komentarą