Pagalba nugriauna energijos išlaidas su langais awnings

parašė , 2011-12-05 15:38

Tiksliai, kas yra langas awnings? Langas awnings yra metalinis ar audinio gydymas dėl langų. jie gali būti padėti ant komplekto rėmo ar ant singlo, kurio jūs galite atsižadėti. Šitie awnings gali ne tiktai neleisti jūsų švytinčiai saulei būti taip apakimu, kadangi tai pasiekiama per langus, bet jie gali taip pat padėti nugriauti energijos išlaidas.

Kambariai, kurie turi langus, kurie turi awnings, padėtą ant verslo dovanos jų ketina būti daug vėsesni negu kambariai, kurie yra pasiekiami saulės šviesai. Awnings aprūpina atspalvį į kambarį, kad sugebėtų sulaikyti jūsų užuolaidas atidarytas ir vis dar ne būti akinami saulės apšvietimo.
Kodėl kažkas norėtų įdiegti langą awnings? Yra daug priežasties, kodėl awnings buvo įdiegti ant langų. Turbūt labiausiai paprastai apibūdintas turi nuleisti energijos kainą visur šiltame baidariu trasos vasaros mete. Antras daugelis paminėjo priežastį įkurti awnings turės pridėti naują žvilgsnį jų namams ar firmoms.

Awnings buvo iš pradžių padėti ant langų pietų vietose aprūpinti apsaugą nuo įkyrios saulės jūsų klientams, kurie mėgsta mėgautis jų pietumis tuo metu, kai sodintas lango vietoje. Jei saulės šviesa daro vietą per karštą ar per ryškią, klientai yra nepatogūs ir galėtų nuspręsti pietauti skirtingame eatery, studentu atstovybe kur jie gali būti patogesni lango vietoje, kuri turi kažkokį pateiktą pavėsinimą.

Tik, kiek energijos kiekvienas gali išsaugoti, įdiegdamas langą awnings? Buvo daug diskusijos apie tik, kiek energijos jūs galite laukti, kad sutaupysite, įdiegdamas awnings pritaikytas. Daug kompanijų, iš kurių ėmė interviu kasmet ar du po turėjimo awnings įdėtas dėl reikalavimo iki 60 % finansinės santaupos ant energijos naudojimo, aptardamos ac išlaidas.

Būsto savininkai, kurie buvo suabejoti kasmet ar net daugiau po montavimo awnings ant jų namų reikalavimo tarp 40 % ir 60 % santaupų ant kainos valdyti jų oro kondicionavimo vienetus. Net kai mes turėjome paimti visą žemesnį galą 40 % santaupų ant energijos, galima pamatyti, kaip šitos rūšys santaupų daug daugiau negu leidžia pinigus kaina montavimo awnings ant langų.

Jūs žinote pašalpą kreditas internetu nemokamai įdiegti įtraukiamas prieš pastovų langą awnings? Daug būsto savininkų nori įdiegti įtraukiamą awnings ant savo savų langų, kad įgalintų juos atsižadėti awnings per žiemos sezoną, kur jie nėra būtini tiek daug, kiek jie yra per vasaros mėnesius. Dažnai šitie būsto savininkai parinks kombinaciją ir taisyto, ir įtraukiamo awnings.

Atrodo, ir verslas, ir būsto savininkai nori taisyti awnings, įdiegtą virš jų durų, ir keli taip pat mėgsta taisyti awnings per jų prancūzų duris į namo kėlimą. Gavimas naudojimo įdiegti įtraukiamą awnings per lovos kambario langus garantuoja, kad lengva atsižadėti awnings per studentu atstovybe žiemą, kai jie nėra būtini. Kai kurios firmos, kurios apribojo atvirame ore tarnaujančius rajonus panaudos įtraukiamą awnings, kai tik gamtinės sąlygos yra mažiau saulėtos ir iš tikrųjų turi, kad sugebėtų nuspręsti nuleisti stoginę, kai tik saulė yra ryškesnė, ar diena yra daug karštesnė.

Rašyti komentarą