6 daiktai, kad svarstytų, rinkdamas naujus langus

parašė , 2011-12-06 07:11

Naujų langų pirkimas nėra lengvas tvirtinimas. Yra labai daug faktorių, į kuriuos jūs turite atsižvelgti., Pavyzdžiui, jūs turite nustatyti, ar tai efektyviai priešinasi karščio praradimui, oriniam pratekėjimui ir paskola issimoketinai kondensavimui ar ne. Jūs taip pat turite į įmanomus atsakymus klausimams kaip tai, kiek saulės spinduliuotės daro lango rėmus, leidžia praeiti per tai, yra juosta ir energiją taupantis rėmas, yra langas, lengvas valdyti ir palaikyti, ir bus tai padėti sumažinti šildymą ir kainų aušinimą. Yra keli naudingi patarimai, kurie padės jums nupirkti pirmą normą nauji langai su lengvumu.
U-vertė – Tai reiškia normą, pagal kurią karštis yra perleistas per langą. Šilumos perdavimas gali įvykti trijuose būduose būtent laidumas, konvekcija ir radiacija. padangos pigiau U-vertė yra įtakoje kelių faktorių kaip medžiaga rėmo, juostos ir tarpinės, buvimo ypatingo filmo, ir stiklinės ir suvartotų dujų tipo. Pavyzdžiui, jei panaudotos tarpinės nėra šiluminiai efektyvios, tai U-faktorius yra įpareigotas padidėti. Panašiai, jei rėmas bus padarytas iš metalo, tai taip pat U-vertė padidės. Žemiau U-vertė labiau energiją taupantis bus lango rėmai. Šaltam klimatui, pasirinkite naujus langus su žemiausia U-verte. Šiltose gamtinėse sąlygose, palyginti su U-faktoriumi, SHGC įgyja didesnę reikšmę.

Kondensavimo pasipriešinimas – Kondensavimas gali sumažinti regimąjį skersinio transmittance žymiai. Tai gali taip pat privesti prie rėmo ir juostos korozijos. Pirkdamas naujus lango rėmus, įsitikinkite, kad CR vertė yra tarp 50 ir 60 todėl, kad aukščiau kondensavimo pasipriešinimas efektyviau bus langas neleisti vandeniniams garams prekyba automobiliais kondensuoti ant jo paviršiaus.

Orinė infiltracija – Orinė infiltracija siejasi į tai, kiek oro kubinėse kojose per minutę gali praeiti per vieną kvadratinę pėdą lango. Besaikis orinis pratekėjimas ne tiktai daro erdvę nepatogią dėl projekto, bet taip pat ir didina jūsų elektros sąskaitą. Maksimali orinė infiltracija vyksta nuo lango krašto. Tradiciniuose skersiniuose, hermetikai yra paprastai daromi iš aliuminio, kuris yra stiprus zidiniai krosneles ir lengvojo svorio boksininkas, bet faktiškai neefektyvus sutrukdyme karščio praradimui dėl laidumo ir konvekcijos. Struktūrinis putos hermetikas yra geresnis pasirinkimas. Optimaliam atlikimui, AL (Orinis Pratekėjimas) rezultatas neturi būti daugiau kaip 0.3.

Saulės karščio naudos koeficientas – Tai rodo kiekį saulės karščio, kuris gali praeiti per langą. Nusileiskite, pigus draudimas saulės karščio naudos koeficientas (SHGC) reiškia, kad mažiau karščio kiekio sugeba įsitraukti į namą. Su pietumis stovinčiuose lango rėmuose, SHGC vertė turi būti žema, kad sutrukdytų besaikei karščio naudai. Priešingai, jei jūs patiriate šaltą klimatą didelei daliai metų, paskui renkatės skersinius su aukšta SHGC verte.

Regimasis transmittance-Tai reiškia kiekį matomos šviesos, kuri gali praeiti per lango rėmus. Regimasis transmittance (VT) yra įtakoje dviejų faktorių, pirma, rūšies stiklinio stiklo, panaudoto lange, ir antra, kiekis erdvės, užimtos nevaiskių komponentų kaip rėmas ir juosta. VT paprastai svyruoja tarp verčių 0.3 ir 0.8. Nauji langai su aukščiau VT įvestų daugiau dienos šviesos. Tačiau, jei jūs norite sumažinti saulės naudą, jūs turite pasirinkti lango rėmus su žemesniu regimuoju transmittance.

Žemo laidumo rėmas – rėmas, kuris yra šiluminiai neefektyvus gali būti atsakingas vienam karščio praradimo trečdaliui. Geras būdas sutrukdyti karščio praradimui pasirenka naujus našlės rėmus, padarytus iš žemo laidumo medžiagos kaip stiklo pluoštas. Praradimui gali toliau sutrukdyti, mažindamas rėmo rajoną.

Rašyti komentarą