Pakeitimo langai ir energijos vartojimo efektyvumo ryšys.

parašė , 2012-04-12 17:36

ikas. Energiją taupantys langai yra puikus būdas taupyti reklama internete jūsų namų pinigus. Ne tiktai jūs galite gauti mokesčio kreditą tam, kad įdiegtumėte juos, bet jūs padedate aplinkai. Įsitikinkite, kad jūs saugote savo investiciją su jūsų senų langų naujiems vieno dolerio banknotams pakeitimu. Energiją taupantys langai yra ateities banga. Taip, jei jūs planuojate pardavimas jūsų namų ar to laikymas, energiją taupantys pakeitimo langai yra tuo, apie ką tai yra viskas.

Jūsų langų su energiją taupančiais vieno dolerio banknotais pakeitimas padeda sumažinti jūsų namų šildančias kainas. Tai vyksta todėl, kad normalus langas yra tiktai vienas stiklas. Energiją taupantys langai paprastai padvigubina stiklą. Tai laiko karštį namuose nuo pabėgimo namų sukėlimo panaudoti daugiau energijos pašildyti tai
Dvigubi stiklo langai yra geresni izoliatoriai. Kai pakeitimo langų jūsų namams ieškojimas įsitikina, kad langai turi daugialypį glazings, žemą-e padengimą, dujinius pildytojus, šiltas krašto tarpines ir pagerintą rėmo medžiagą.

Šiltos krašto tarpinės, dabar dienos yra padarytos iš izoliuoto plieno, butilo kaučiuko, silikono putos ir vinilo. Anksčiau, jie buvo priversti iš aliuminio engti kainas. Tai buvo labiausiai neefektyvios savybės senos lango krašto dalys internetu erdvės, kuri laikė stiklinius stiklus atskirai. Daugialypis glazings siejasi su daugialypiais stikliniais stiklais. Daugialypiai stiklai lango pakeitime kuria šiluminį barjerą tarp klimatų iš išorės ir jūsų namų viduje. Iš esmės, daugiau įstiklinimo (stiklai) labiau energiją taupantis jūsų langai yra. Kitas aspektas, į kurį jūs turite atkreipti dėmesį, ieškodamas lango pakeitimų yra stiklinė, prisipildo. Tai yra erdvė tarp stiklinių stiklų. Jei tai gerai patvirtinama, tai gali keliones būti užpildoma laidžių dujų negu reguliarus oras. Energiją taupančiuose pakeitimo languose, argono dujos yra populiariausios dujos, suvartotos, kad užpildytų erdvę.

Apsipirkdamas jūsų langams, ieškokite žemo-e padengimo. Jie neleidžia karščiui įeiti į jūsų namus per langus, jie taip pat mažina kiekį karščio, prarasto per žiemos mėnesius. Yra keli skirtingi tipai kiekvienam klimatui ir geografinei vietai. Mažiau įperkamas pasirinkimas paspalvina stiklinę. Nuspalvinti langai daro tą patį daiktą, bet nėra taip efektyvūs kaip žemas-e padengimas. Nuspalvinta stiklinė vis dar turi galimybę sugerti karštį, kur, kadangi žemas-e padengimas iš tikrųjų atspindi šviesą ir karštį. Jei tai nėra vis dar ne pasirinkimas, galvokite apie lango uždengimą per savo naujus pakeitimo langus. Yra keli nauji tipai užuolaidų, žaliuzių, ir elektrinio lango uždengimo, kuris gali padėti neišleisti karštį ar lauke.

Rašyti komentarą