Kitos savaites orai

Pakeitimo langai ir energijos vartojimo efektyvumo ryšys.

parašė , 2012-04-12 17:36

ikas. Energiją taupantys langai yra puikus būdas taupyti reklama internete jūsų namų pinigus. Ne tiktai jūs galite gauti mokesčio kreditą tam, kad įdiegtumėte juos, bet jūs padedate aplinkai. Įsitikinkite, kad jūs saugote savo investiciją su jūsų senų langų naujiems vieno dolerio banknotams pakeitimu. Energiją taupantys langai yra ateities banga. Taip, jei jūs planuojate pardavimas jūsų namų ar to laikymas, energiją taupantys pakeitimo langai yra tuo, apie ką tai yra viskas.

Jūsų langų su energiją taupančiais vieno dolerio banknotais pakeitimas padeda sumažinti jūsų namų šildančias kainas. Tai vyksta todėl, kad normalus langas yra tiktai vienas stiklas. Energiją taupantys langai paprastai padvigubina stiklą. Tai laiko karštį namuose nuo pabėgimo namų sukėlimo panaudoti daugiau energijos pašildyti tai
Skaityti visą straipsnį 'Pakeitimo langai ir energijos vartojimo efektyvumo ryšys.'»

Lango juosta išlygina remontą.

parašė , 2012-03-26 22:00

ikas. Jei jūsų spauda langas neliks viršuje, kai jūs atidarysite jį, jums turbūt reikės lango juostos balanso remonto. Ką tai sukelia turi nupirkti naują, kad pakeistų tokį šiuo metu jūsų lango rėme. Jūs norėsite įsitikinti, kad tai įvertinama, kad neštų svorį juostos jūsų lange. Jūs galite ar susisiekti su savo lango gamintoju, kad pamatytumėte, jei jie neša pakeitimus ar eina į vietinę lango ir durų remonto kompaniją, kad užsakytų tai nuo jų.

Juostos balanso pakeitimas yra daug mažiau brangus negu kalbėjimas į pakeitimą viso lango, ir beveik bet kas gali padaryti darbą. Net paauglys šeimoje gali padaryti pakeitimą.
Skaityti visą straipsnį 'Lango juosta išlygina remontą.'»