Pasirinkdamas naminę spalvą jūs mėgsite per daug metų – patarimai nuo prisijungiančių rangovų

parašė , 2013-04-17 08:11

Išorinių spalvų ant jūsų namų atnaujinimas gali dramatiškai padidėti, jo kelkraštis kreipiasi ir saugo jūsų namus nuo elementų, ilgalaikes paskolos bet platus diapazonas atspalvių, dabar pasiekiamų nuo pluošto cemento ir vinilo atsarginio kelio gamintojų, gali padaryti pasirinkimą sudėtingą. Jūs turėsite taip pat pasirinkti spalvas lieknam, soffit, paneliui ir nutekamiesiems grioviams be to, jei jūs turėsite juos pakeistas. Su labai daug stilių ir spalvų, kad išsirinktų iš, geriau užimti daug laiko ir rinkti kažką, su kuriuo jūs galite gyventi laimingai per daug metų. Prisijungiantys rangovai jūsų rajone gali dažnai padėti jums išrinkime atspalvių tas darbas gerai kartu.
Daugumos Namų Ypatybės Trys Spalvos

Prisijungtų namų dauguma rodo tris spalvas kad papildymas vieną kitą ir žvilgsnį, didelį kartu. Paprastai bus vieno greiti kreditai svarbiausio atspalvio, kartais pavadinto lauku, tuo metu, kai lieknas bus kitas. Lieknas aplink langus ir soffit, panelis ir nutekamieji grioviai yra paprastai šalutinis atspalvis, su paskutiniu atspalviu būdamas akcentas, kuris duos namui įdomų spalvos "pokštelėjimą". Apskritai, tai apribojama iki ypatybių tokių kaip įėjimo durys ir langinės. Jūs norėsite pasirinkti tris spalvas tas darbas darniai kartu. Daugeliu atvejų, jūs pasiliksite vienos spalvotos šeimos viduje pirmiems dviem rajonams ir pasirinksite akcentą, tai drąsiau ar turi aukštą kontrastą likusiai daliai namo.

Apsvarstymas Nuo Prisijungiančių Rangovų, Keisdamas Jūsų Namų Spalvą

Prisijungiantys rangovai kartais dirba su būsto savininkais, kurie priėmė nelaimingus spalvotus sprendimus praeityje ir dabar apgaili tai. Turėkite galvoje, kad jūs ir jūsų kaimynai turėsite pamatyti savo naminę dieną ir dieną lauke per daug metų. paskola internetu Tuo metu, kai ryški ar ryški spalva gali kreiptis į jus ant pavyzdžio, tai galbūt nėra geriausias pasirinkimas jūsų namų eksterjerui. Drąsesni atspalviai yra geriausiai panaudoti mažose dozėse, tokiu būdu apribokite tuos į lieknus rajonus ar akcento rajonus. Jei jūs priklausote Naminių Savininkų Asociacijai, yra įsitikinę, kad jūs susisiekiate su jais; yra paprastai nurodymų, kurių jūs turite laikytis, atnaujindamas jūsų namą, kad jis pritaikytų su kitomis gyvenamosiomis vietomis jūsų kaimynystėje.

Atsiminkite, kad kai kurie jūsų namų elementai negali būti prisijungti ar dažyti. Jei jūs turite plytą ar akmeninį dūmtraukį, atmenate tas spalvas be to. Žmonės dažnai užmiršta apie stogą, bet tai turi taip pat svarstyti sprendimų priėmimo procese. Tai gali pakeisti visą jūsų gyvenamosios vietos žvilgsnį, jei jūsų prisijungiantys rangovai įdiegia naują atsarginį kelią ir lieknas, kuris nedirba gerai su jūsų gargždu.

Supratimas, Kaip Spalvos Dirba išvien

Prisijungiantys rangovai pamatė šimtus kombinacijų, įdiegtų ant namų, ir jie gali dažnai padėti jums pasirinkti paletę, kuri dirbs gerai ties jūsų namu. Taip pat pabandykite važiuoti per jūsų kaimynystę ir užrašyti kai kurias pastabas dėl planų, kurie kreipiasi į jus. Jei jūs norite valyto stiliaus, pasirenkate tris atspalvius, kurie artimai vienijasi, tokie kaip minkšta mėlyna spalva laukui, baltam lieknam ir gilesnei mėlynai spalvai akcentams. Jei jūs norite drąsesnio žvilgsnio, pasirenkate tamsią spalvą su ryškiu kontrastu liekniems rajonams ar akcento rajonams, kad paliktumėte tikrą įspūdį.

Jei jūs nesate vis dar ne įsitikinęs, kalbate su prisijungiančiais rangovais jūsų rajone. Jie gali duoti jums daugiau informacijos ir padėti jums pasirinkti originalų planą, kuris atspindi jūsų asmenybę ir parodas jūsų namai gražiai.

Rašyti komentarą