Pasirinkimas tarp vidaus arba išorės aptaiso jūsų naujoms plantacijos langinėms

parašė , 2014-05-29 20:51

Teisingas lango gydymas gali padidinti kambario kreipimąsi subtiliame dar apčiuopiami keliai. Jei jūs nusprendėte įdiegti plantacijos langines vietoj žaliuzių ar užuolaidų, vieno iš sprendimų, jūs turite padaryti problemas būdu to, kaip jūs norite jiems.

Langų jūsų name manymas yra reguliarios formos, ir dydis, pasirinkdamas vidaus arba išorės aptaisą jūsų plantacijos langinėms yra daugiausia asmeninės pirmenybės ir apstatymo klausimas.

Viduje Pakilimas

Pakilime reiškia langinės, yra visiškai turėti savyje lango rėmo viduje. Būsto savininkams būdinga pasirinkti šį pakilimo tipą.
Jei jūs turite įdomų ar unikalų lango rėmą savo namuose, kuriuos jūs norite rodyti iš geros pusės, tai yra gera mintis pasodinti langines rėme. Kai jūsų lango rėmai yra ypač suprojektuoti, kad papildytų kitą apstatymą kambaryje, jis turi prasmę duoti jiems skirtingą matomumą.

Tačiau, jei jūs nusprendžiate panaudoti viduje pakilimą ant mažų ar siaurų langų, jis gali apriboti ar trukdyti kiekiui šviesos, kuri gali praeiti per atidarytas žaliuzes. Jei jūs planuojate kontroliuoti šviesą ir kelionę lėktuvu, valdydamas žaliuzes greičiau, negu atidaryti ar uždaryti langinės duris ant jūsų mažų langų, turbūt geriau nueiti su pakylančia išore.

Esantis viduje pakilimas taip pat nėra idealus, jei jūsų lango rėmo gylis yra per siauras ar jei yra galimos kliūties kaip lango keistuolis.

Lauke Pakilimas

Visiškai galima pasodinti langines tiesiogiai ant sienos paviršiaus. Lauke pakilimas yra rekomenduotas nelygiems, ar mažesniems langams nelyginės formos, taip pat kaip tiems su kliūtimis, kurios negali būti pritaikytos pakylančio vidaus.

Kartais tai vyksta, kad kelias kambarys yra suprojektuotas tiesiog paklausimai išorei, pakylančiai bet kokių plantacijos langinių. Gerai meistriškai padarytos, aukštos kokybės langinės gali turėti didelį poveikį kambario visaapimančiam aestethic kreipimuisi, kas reiškia, kad tai turi prasmę rodyti juos iš geros pusės, kai jie sugebės prisidėti žymiai prie kambario užbaigto projekto.

Nepriklausomai nuo ar jūs išsirenkate iš išorės arba viduje pakilimą savo plantacijos langinėms, svarbu žinoti, kad tai gali būti palyginti lengvu projektu, "daro tai savarankiškai". Tačiau, jei jūs turite du kairiuosius nykščius, jūs turite švaistytis profesiniam įdiegimui. Dienos pabaigoje, kai jūs atsipalaiduojate savo mėgstamame kambaryje su patyrusiai įdiegtomis plantacijos langinėmis, jūs laikysite tai pinigais gerai išleistas.

Rašyti komentarą