Pastūmėjimo lauke lango aparatinė įranga

parašė , 2012-01-04 12:22

Kai mes kalbame apie Push-Out langus, ką mes iš tikrųjų turime galvoje yra traukimas – todėl, kad, būtent taip jūs iš tikrųjų atidarote langą. Nuo rankenos jūs įtraukiate lango juostą, kad atidarytumėte langą. Yra kai kurie tikri Push-out langai, kur jūs atskleidžiate suveriamuosius langus vietoj. Kai jūs panaudosite teisingą "Push-out" langą, naktinis klubas jūs pridėsite užrakinimo ranką per rėmą ekrano, kuris yra ant lango rėmo vidaus. Jūs galite atidaryti langą ir užrakinti jį vietoje su užrakinimo ranka. Jei jūs turėsite pastūmėjimo lauke langą, kuris atsidaro viduje, ekranas bus ant išorės, tokiu būdu jūs neįleisite jokių klaidų ar musių.
Ilgainiui jūs turėsite pakeisti dalį pastūmėjimo lauke lango aparatinės įrangos. Tai galėjo būti užrakinimo ranka ir turėklais, ar tai galėjo būti rankena ir užrakinti mechanizmą. Jūs galite taip pat turėti pakeisti vyrius ant lango, pasodinto vertikaliai. Dauguma aparatinės įrangos ar naminių parduotuvių neš pastūmėjimo lauke lango aparatinę įrangą, kurios jums reikia, ir paprastai tai yra paprastas klausimas klubas buda atsukti egzistuojančią aparatinę įrangą ir keisti tai nauja aparatine įranga.

Kai reikalingumas iškils, kad pakeistų rankenas, jūs turėsite galimybę gauti standartines (šiuolaikines) rankenas ar kelis, kurie yra retro (pažiūrėkite labai sena mada). Daug žmonių mėgsta padėti retro rankenas vietoje labiau šiuolaikinių vieno dolerio banknotų, kurie atvyksta su naujais langais, ir dažnai jie pakeis drabuziu mada rankenas lauke tik, kad turėtų tą seną madą žvilgsnis. Tik sulaikykite originalias rankenas tuo atveju, jei nauji vieno dolerio banknotai yra sulaužyti, ir jūs turite panaudoti originalias rankenas, kol jūs negalite pakeisti retro vieno dolerio banknotų.

Pastūmėjimo lauke lango aparatinė įranga gali apimti užrakinimo ranką, kuri yra prijungtas prie atlenkiamos juostos, ir tam, galbūt, reikia būti pakeičiama. Gana lengva pakeisti ranką ypač, jei jūs galite panaudoti turėklus su pakeitimo ranka. Tik atjunkite ranką pro juostos langą, ir jūs galite užtraukti tai tiesiai per plyšį ekrane į užrakinimo vandens turizmas turėklus, kur jūs tiesiog atsukate spaustuvą, kur ranka yra prijungta prie užrakinimo turėklų. Jūs gausite naujus turėklus su rankos komplektu, tokiu būdu jūs galėsite apsispręsti, jei jūs norite sulaikyti turėklus, jūs turite vietoje jau ar jei jūs norite nunešti tai ir padėti naują komplekte toje pačioje vietoje.

Jūs retkarčiais turėsite pakeisti vyrius. Jūs norėsite įsitikinti, kad jūs gaunate aukštus trinties vyrius, kurie yra padaryti suveriamiesiems langams, ar jie yra pastūmėjimas lauke ar rankų keistuolio tipas. Jūs galite gauti atskiras pastūmėjimo lauke lango aparatinės įrangos dalis, ar jūs galite nupirkti komplektą, pirmas kreditas nemokamai kuris atvyks su užrakinimo ranka ir turėklais, šiuolaikine rankena ir spynos mechanizmo rankena. Komplekto kaina nėra daug daugiau, negu jūs užmokėtumėte už atskiras dalis, ir jūs galite visada laikyti papildomas dalis čia pat prieš reikalingumą jų kažkokioje vėlesnėje datoje.

Rašyti komentarą