Lango ekranų pakeitimas savarankiškai gelbėja jus XXX pinigai. Kai vasara atvyksta, taip padarykite

parašė , 2012-01-07 19:28

Kai jūs parvykstate namo su savo komplektu, tik nuimate lango ekraną pro langą ir dedate tai ant plokščio lygmens rajono. Paprastai vienas asmuo gali padaryti darbą, bet jūs galite norėti mažų pagalbos pakeitimo lango ekranų jūsų pirmą kartą. Ieškokite rėmo kampų, kol jūs nematote galo seno spline, kuris laiko seną ekraną vietoje. Su atsuktuvu atidaro svertu viršuje vieną galą ir traukia tai laisvas. pagerank Nėra jokių klijų, kad jaudintųsi dėl taip tik traukimas vienodai visiškai aplink rėmą. Kai tik senas spline nėra namie, išmesti tai, ir senas ekranas turi tik kilti tiesiai iš rėmo.
Paimkite savo naują demonstravimo ekrane medžiagą ir padėkite ją per rėmą ir naudojantis trumpėjančias žirkles, sumažinkite naują ekraną į teisingą zidiniai krosneles dydį jūsų langui. Jūs norite trumpėti apytiksliai vienu coliu didesnis negu rėmas. Jūs norėsite įsitikinti, kad ekranas deda kvadratą į rėmą ir centruotas. Šis kelias, kai jūs nupjaunate perteklių, jūs būsite pasiruošęs iš naujo pridėti jį prie rėmo.

Parinkite kampą, kad pradėtumėte ir valdytumėte naują spline palei griovelį, spaudžiantį tai su volu. Jūs norėsite pakreipti volą į už rėmo ribų ir nueiti lėtai, kadangi jūs nustumiate naują spline ir ekraną į griovelį. Lėtai darbas jūsų kelias žemyn į kitą kampą ir naudojimą jūsų serveriai.lt atsuktuvas, kad prispaustumėte spline ir ekraną kampe labai rūpestingai, paskui tęskite aplink rėmą.

Kai jūs spaudėte spline ir ekraną visiškai aplink, sumažino spline gana ilgai, kad iš dalies uždengtų kampą prie colio. Panaudokite savo atsuktuvą, kad spaustumėte spline tvirtai į griovelį. Viskas, ką palieka turi apkarpyti nuo bet kokio papildomo ekrano visiškai aplink rėmą su jūsų naudos peiliu. Būkite įsitikinęs, kad laikysite peilį, kad kraštas nusisuktų nuo naujo ekrano, kad jūs neįkištumėte lsmu sa ir sumažintumėte naują ekraną.

Tai yra viskas, kuris yra į lango ekranų pakeitimą. Tik iš naujo įdiekite tai, ir jūs esate geras nueiti. Tos išorinės klaidos pasiliks lauke, ir jūsų naujas ekranas atrodys didelis.

Jei dėl vienos priežasties jūs nemanote, kad jūs galite padaryti darbą, jūs galite paimti savo rėmo ekraną į naminę parduotuvę, ir jie padės jums pakeisti ekraną, ar jūs galėjote užmokėti jiems, kad padarytumėte tai jums. Visada geriausia, jei jūs išmokstate padaryti šitą remontą nors.

Rašyti komentarą