Patarimai, kad padarytų jūsų langų žvilgsnio apakinimą

parašė , 2017-10-04 07:02

Nesvarbu, jei jūs norite padaryti tai ar ne, valydamas namą yra užduotis, kurią beveik kiekvienas turi iškęsti. Ir viena iš tokios užduoties yra lango valymas. langai yra sudėtingesnis tvarkytis todėl, kad jūs turite valyti juos nuo vidaus ir išorės be to, ir daugeliui mūsų tai gali įrodyti ganėtinai stimuliuojančią užduotį. Geriausias būdas garantuoti, kad jūsų langų buvimas, švarus nuo interjero ir eksterjero, yra, samdydamas profesinius lango valytojus.

Tačiau, jei jūs norite padaryti, besitvarkantis darbas savarankiškai tada yra kai kurie patarimai, kurie padarys jūsų darbą daug lengvesnį.
Kad pradėtumėte nuo, panaudokite savo dulkių siurblį kruopščiai nesėkmei kraštai ir atsikratyti nuo dulkių, purvo ar voratinklių lango rėmo kampuose. Nunešdamas laisvą purvą ir dulkes, jūs galų gale darote savo valymo užduotį daug lengvesnę todėl, kad ten bus mažiau purvo, kad nuneštų, kai jūs pradėsite plauti langą ir nebus jokio likučio, apšmeižto ant lango stiklinės. Taip pat nepamirškite panaudoti dulkių siurblį palangėms. Prieš tikro stiklo valymą, panaudokite plunksnos šluostą, kad valytumėte žaliuzes, kurios yra įdiegtos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Valykite išorinius lango ekranus ir panaudokite vakuumą, kad įvykdytumėte šią užduotį. Jei jūs turite tinklo ekranus ant langų, ir jie yra nuimami, tada nuneša juos pro langą ir daro besitvarkantį darbą kriauklėje ar vonioje. Šis būdas purvas nebus nekurti netvarkos ir nueis tiesiai žemyn drenažas. Jūs galite panaudoti šepetį, kad nuneštumėte purvą, kuris apsitraukė pluta ir sunkiai nunešti nuo ekrano.

Teisingas pokštas, kad valytų lango stiklą turi prasidėti nuo viršūnės ir nuolat nusileisti, nunešdamas visą purvą nuo stiklo. Ši technika laiko toliau bet kokius lašus ar ruoželius nuo dalies, kuri buvo jau valyta, turėkite galvoje, kad lašai ar ruoželiai gali net pasiversti lopais po džiovinimo.

Garantuokite, kad jūs nešate minkštą medvilninį audeklą tam, kad valytumėte langą. Medvilninis audeklas yra apskritai minkštas, nepalieka siūlų ir retai daro bet kokius įbrėžimus ant stiklinės, šluostydamas. Jūs galite taip pat panaudoti bendrą namų valymo priemonę, kad gautumėte švytėjimą ant stiklinių ir rėmų be to. Jei nebus jokios valymo priemonės tada, susimaišymas muilo ir vanduo taip pat padarys darbą efektyviai, panardins audeklą į susimaišymą ir valys specialistų grupes.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Garantuokite, kad jūs leidžiate gerą laiką langų valymo procesui ir vengiate skubinti daiktus. Jūsų darbo skubėjimas reiškia, kad jūs labiau tikėtina padarysite klaidą, paliksite dėmę ar galėtumėte net padaryti įbrėžimus ant stiklinės. Po plovimo, išleiskite langus, sausus visiškai, ir paskui panaudokite švarų sausą audeklą, kad šluostytumėte langus. Jūs galite taip pat panaudoti kelis, kad gautumėte švytėjimą ant lango specialistų grupių ir stiklinės.

Rašyti komentarą