Populiariausi stiliai, UPVC Windows

parašė , 2011-11-30 08:13

plastikiniai medžiaga yra Poli vinilo chlorido medžiaga, kuri buvo pridėta unplasticising agentas būtų išvengta jį nesunkiai gali sugadinti didelių oro sąlygos. Tai yra medžiagos, naudojamos gaminti plastikiniai langai rūšis. Yra keletas stilių šių langai vienas yra stumdomas gateris langai. Šios rūšies lango sudaro du korespondentinę sashes ir jie veikia daug pvz., kaip veikia slankiąsias duris. Skidding gateris gali būti teikiamos su arba be Gruzijos barai, jei klientas nori juos ar ne. Jie dažniausiai tarp kitų rūšių plastikiniai langai. Kitą stilių yra casement langai, kuris yra būdingas vienas ar du sritis ir jie a vyrių į vieną iš lango kraštinės. Būdas atverti šios rūšies lange yra sukant a skriejikas. Šie langai yra atidaryti a skriejikas. Dvigubo hung darbai langai yra kitą stilių, langai ir šių tuos turi du korespondentinę vertikalioje sashes ir gali leisti oro srautas ir išeiti iš viršaus arba kitaip nei su stumdomas gateris langai lango apačioje

Yra posvyrio ir išjungti langai, kad nėra labai dažnas, JK ir jie turi didesnį atidarymo sashes, palyginti su sukabintų atidarymo langai išvežimo pradžios arba pusėje. Šis stilius langai dažnai yra naudojamas namų, kad yra pastatytas su mažų ir kvadratinių atskiro kadro. Jie atidaryti į vidų iš vienos pusės, ypač lengvai valymo ir gaisro evakuavimo tikslais bet ventiliacijos, jie atidaryti geriausia į vidų nuo vyrių apačioje. Yra lankstosi langai, kad yra didelis, nes jie atidaryti beveik bet kurioje pusėje. Jie platformų backlinkai langai stilius yra paprastai įdiegti, gyvenančių kambariuose. Jie turi trijų pusių, kad pasiekti, kad namą už sienos ir todėl jie leidžia patalpa tapti didelių sukurdami daugiau vietos dėl jų formos ir stilių. Taip pat yra laivapriekio langai, kad atrodo kaip bay langai su vienintelis skirtumas yra ta, kad jie turi seriją lange sistemų Tačiau kiekviena gateris pakrypusios, leidžiančią visas langas sistemos arkos į išorę.

plastikiniai langai vis dažniau yra naudojami nes jie yra stiprūs, būna įvairių stilių ir spalvų, taip pat pirmiau pateiktas ir todėl siūlo daugiau pasirinkimo dizaino namas statybininkas ir dizaineris. Yra keletas bendrovių UK, kad parduoti plastikiniai langai ir jie taip pat siūlo technikai, medziagos padangu remontui kad galite pakeisti arba langą ant savo namuose, jei jums reikia tai padaryti profesionaliai.

Rašyti komentarą