Suprasti turimą medžiagą savo lange pakeitimus

parašė , 2011-11-30 11:44

Kai pilates jūs mąstyti apie pakeičia savo buveinės langai vienas iš svarbių veiksnių, jums reikės atsižvelgti į yra lange medžiaga, bus pasirinkti pakeisti langai. Šiuo metu yra maždaug 5 pagrindinių rūšių medžiagos, galite pasirinkti iš, visi, kurie ateis su savo negatyvai ir pozityvai.

Pagrindinės medžiagos apima:

Medienos

Plieno

Aliuminio

Stiklo pluošto

Vinilo

Du dažniausiai naudojamų medžiagų pirmiau šiuo metu įtraukti į stiklapluoščiai ir vinilo langai, netrukus po to medienos pakeitimus. Bet kaip jums eiti apie nuspręsti, kuri iš šių medžiagų bus deπinλje jums? Trumpas nuo savo sprendimo priėmimo būdas visų pirma paklausti save kelis paprastus klausimus:
Kiek yra savo biudžetą, arba kitaip tariant, kas yra didžiausias, jūs galite sau leisti?

Kaip svarbu yra energijos efektyvumo šių langai jūsų namuose?

langai turėtų būti nemokamas techninės priežiūros ir kai kurie reikalaujamų techninės priežiūros priimtinas?

Kaip svarbu yra langai jums bendrą išvaizdą?

Šiuos klausimus bus nustatyti, kurios medžiagos tipo jums gali studentu atstovybe reikia reikalauti, kad už savo namų.

Pirmoji ir antroji tikriausiai labiausiai populiarus, yra medienos langą, šių lango medžiaga buvo aplink visos labai ilgą laiką ir yra tas, kuris gali būti vertinamas daugiausia classic stilių namus. Šis geras dalykas apie medienos yra, kad ji gali būti pateikiama daug įvairių spalvų ir poveikis atitiktų namuose, kurioje ji buvo įdiegta. Tačiau, vienas iš pagrindinių negatyvai yra sąnaudos, medienos dažnai yra labai brangus, kad ir įdiegti, tai yra dėl šios priežasties daug žmonių bus pasirinkti stiklo pluošto medžiaga vietoj su gero poveikio.

Dviejų populiariausių tipų medžiagų yra vinilo ir stiklo pluošto pasirinktys, abu šie yra palyginti pigi, kad langai iš ir gali būti įdiegtos gana lengvai. Stiklo pluošto per vinilo nauda yra, stiklo pluošto langai gali pateikti įvairių skirtingų apdailai ir poveikis atitiktų amžiaus ir išvaizdą, kurioje esate yra įmontuoti namuose. Tai daro juos baidariu nuoma dubysa puiki alternatyva namų savininkai, kurie nori daugiau techninės priežiūros Laisvas langas, nors vis dar galėtų turėti daug atrodo susijusios su medinių apdaila.

Plieno ir aliuminio tipai yra galutinis dviejų tipų ir mažiau kaip populiarus. Abu šie yra lėtai mažėja tiek, kiek jų naudojimas namuose yra susirūpinęs, jie yra tiek dabar matyti daugiau komercinių pastatų ir ypatybės. Pagrindinė priežastis, dėl šio paprastai sąnaudų ir kad “pažaboti nurodomos”, apskritai nė vienas iš šio lango tipo iš tikrųjų atrodo, kad malonu, kai įdiegta buveinės vidurkis.

Apskritai, jūsų sprendimas, buvo naujoviškumo iš pradžių ką galite sau leisti, atminkite, kad vinilo ir stiklo pluošto yra dvi populiariausių lango medžiagos, nes jos yra palyginti pigi ir gali būti teikiama masyve skirtingų apdaila. Mediena taip pat yra servai labai pageidautina, bet Atminkite, kad jei dėl griežtų biudžeto mediena negali būti geriausias jums.

Rašyti komentarą