Populiarios plastinės chirurgijos paslaugos

parašė , 2016-06-29 04:58

Ko negali kremai, dažai, makiažas, papuošalai ar drabužiai, tą gali plastine chirurgija užsiimantys medikai. Plastinės chirurgijos srityje yra skirtingų paslaugų, skirtingų būdų kažką pataisyti veide ar kūno linijose. Kokios yra populiarios plastinės chirurgijos paslaugos?

Plastine chirurgija po traumų

Plastikos chirurgo paslaugosNors išgirdę terminą „plastine chirurgija“ mes daug kas nusipurtome ir sakome – man patinka viskas, kas natūralu – nebūtinai esame teisūs. Į avariją, gaisrą patekęs žmogus gali būti stipriai sužalotas, ir tai bus natūrali pasekmė tragedijos, į kurią jis pakliuvo. Tačiau tada mes nesakysime, kad plastine chirurgija naudojasi tik tušti žmonės. Tada norėsime, kad kažkas grąžintų veidą, kad išvaizdą padarytų tokia, kokia ji buvo anksčiau. Tad viena iš populiarių plastinės chirurgijos rūšių užsiima veido ir kūno formų dailinimu tada, kai yra nemalonūs išvaizdos pokyčiai po avarijų.

Nosies operacija

Kai kurios moterys gimsta su labai joms netinkančiomis nosimis. Didelėmis, kreivomis, stambiomis, negražiomis. Tokios grubios nosys laikomos vyriškomis, todėl moters veidui jos suteikia per daug grubumo. Moteris, norinti turėti gražesnę, švelnesnę nosytę, gali kreiptis į plastinė chirurgijos specialistus. Šie tikrai įvertins pirmiausiai, ar verta daryti operaciją, ar poreikis nėra hiperbolizuotas. Tuomet gali būti daromos korekcijos atkėlus odą nuo nosies aukštyn ir nupjovus dalį nosies kremzlinio audinio. Mažinti nosį visada yra lengviau nei padidinti. Tad didelę nosį turinčioms moterims nereikėtų baimintis didelių komplikacijų, nes dažniausiai viskas pavyksta gerai.

Raukšlių mažinimas

Kita probleminė sritis – senstanti oda, kurią ypatingai sureikšmina moterys. Gali nukristi akių vokai, negražiai susiraukšlėti kakta arba tos vietos aplink akis, lūpas. Tam, kad oda vėl būtų jaunatviška ir elastinga, galima naudoti odos tempimą, taip pat su injekcijomis pagražinti odą.

Kūno formų dailinimas

Dar vienas dalykas, kuris itin sunkina žmonėms gyvenimą – išskirtinai negražios kūno formos. Tarkime, neproporcingai didelis riebalų sluoksnis ant nugaros ar kitoje kūno dalyje. Tai yra taip pat populiarios plastinės operacijos, kai formuojamas gražesnis kūnas. Žinoma, populiarūs ir krūtų implantai, o pastaruoju metu populiarėja ir sėdmenų implantai. Tiek vieni, tiek kiti, suformuoja labiau iškišusias moterų kūno linijas, primenančias vadinamąją smėlio laikrodžio figūrą. Taigi, tokie kūno pokyčiai visiems gal ir netiks, bet kai kurioms moterims tai gali itin daug pasitikėjimo savimi, ypatingai, jeigu teko per gyvenimą patirti nemažai nusivylimų ar net patyčių dėl natūralios savo išvaizdos.

Rašyti komentarą