Lengvi ir įperkami patarimai tam, kad suremontuotų lango žaliuzes

parašė , 2016-06-29 15:32

Lango žaliuzės yra iš tikrųjų gražios ir išmintingos investicijos, kurias jūs turite turėti namie. Tačiau, dėl kelių priežasčių, jie gali reikalingas, kad remontas ir palaikymas sugebėtų maksimizuoti jo naudojimą jūsų namuose. Išmesdama tokį naudingą ir kada nors brangi investicija turi ne visada būti atveju.

Jūs galėtumėte manyti, kad jūs turite atnešti savo lango žaliuzes profesionalui remontui. Tai galėtų būti būtina lango žaliuzėms su ypatingomis ypatybėmis kaip saulės ir šiluminės žaliuzės. Tačiau, jūs galite padaryti smulkius vieno dolerio banknotus namie. Tai yra didelės žinios todėl, kad jūs neturite apšaudyti daug grynųjų pinigų tokiam. Didelis daiktas apie tai yra, kad jūs galite surasti medžiagas, jūs turite suremontuoti savo žaliuzes namie
Bet kaip visa kita, yra deramų kelių ant to, kaip jūs galite suremontuoti savo lango žaliuzes.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai kurie iš bendrų pakenkimų, kuriuos jūsų lango žaliuzės gali įsigyti yra laisvos virvės, atskelti skersiniai, nukristi skersiniai ar stained audinio žaliuzės. Į šituos mažus pakenkimus gali lengvai atkreipti dėmesį ir paimti, rūpinosi dėl net, nesamdydamas profesionalo.

Yra patarimų, kuriuos jūs galite svarstyti, remontuodamas jūsų lango žaliuzes.

Dantų krapštukai, Sąvaržėlės, Kartonas

Jūs galėtumėte manyti, kad šitie daiktai nėra naudingi jūsų žaliuzėms. Iš tikrųjų, dalis jūsų galėtų kelti jų kaktas, manydama, kad tai yra pokštas. Bet taip, jie gali padėti jums. Jūs galite panaudoti ką anksčiau minėta tarpo užpildyme. Padėta kasetė ant to, kad garantuotų, kad tai bus vietoje. Įsitikinkite, kad medžiagos, kurias jūs panaudosite yra gana tvirtos, kad truktų ilgai. Jei jūs sugebėjote sulaikyti savo senas žaliuzes, jūs galite tikrinti juos šaltiniui lauke medžiagos, kurios galėtų būti naudingos, kad taisytų jūsų einamuosius vieno dolerio banknotus. Pritaikykite dažus ar laką, kad pasiektumėte nuoseklų žvilgsnį jūsų žaliuzėms po remonto.

Panaudokite Savo Puncher

Kita lengva technika, kad taisytų jūsų lango žaliuzes turi kumščiuoti duobę ant to. Taip, jūs perskaitėte tą teisę. Tik sekundžių klausime, jūs sugebėtumėte suremontuoti tai. Labai lengvas ir labai saugus, net jūsų vaikai gali padaryti tai jums. Tik įsitikinkite, kad duobė yra kumščiuojama tiesiai šalia originalaus, kad jūsų žaliuzių ilgis vis dar būtų tas pats.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Muilas, vandeninė ir geriamoji soda

Dėmės jūsų audinio lango uždengime gali būti lengvai nuneštos su keliais dalykais, kuriuos jūs galite surasti namie. Jūs galite suvartoti geriamąją sodą, kad nuneštumėte sunkią dėmę ant jūsų audinio lango uždengimo. Geriamoji soda gali beveik švarūs keli dalykai jūsų namuose, negadindama jūsų audinio spalvos. Muilas ir vanduo gali taip pat padaryti pokštą keliems lengviems nunešti dėmes.

Rašyti komentarą