Pranašumai dvigubo lango orangeries.

parašė , 2012-06-01 20:04

Nėra sunku manyti, kokie orangeries sms paslaugos buvo iš pradžių panaudoti tam, kai jūs žiūrite į jų vardą; egzotiniai augalai ir vaisiai klestėjo sąlygomis, kurias orangery aprūpino. Panašus į konservatoriją, orangery veikia kaip pridėjimas į turtą kažkur šiltam ir ryškus per kiaurus metus. Nepaisant skirtumų; yra vis dar tam tikri panašumai tarp konservatorijų ir orangeries, vienas būdamas dvigubas langas. Vienąsyk jūs turėjote atsiskirti viršutinių klasių, kad sugebėtumėte suteikti orangery, tai buvo turtingumo rodiklis, tačiau, jie dabar tapo įperkamesni ir pasiekė masių dėmesį, kuris rimtai padidino reikalavimą juos.
Dažnai supainiotas su konservatorijomis, orangery projektai tikrai apima daug stiklinės ir langų; tačiau orangery struktūra normaliai apima medieną ar plytų pakėlimą ir nėra pirmiausiai stiklinė struktūra kaip konservatorija. Kitas pranašumas, kad orangeries turi per konservatorijas yra toks, kad jie yra geresni gabus tikti egzistuojančiam pastatui, paskolos tuo tarpu konservatorija dažnai atrodo kaip, kad tai užstrigo ant pusės. Turėjimas nešiojamo žibinto kaip struktūra ant orangery stogo yra kita ypatybė, kuri yra išskirtinė į orangeries, kurie taip pat duoda jiems lengvą klasę. Orangery turėjo tapti ganėtinai visapusiškas, įsiskolina tam populiarumą faktui, kad tai sugebėjo prisitaikyti su laiku ir besikeičiančiais šiuolaikinės šeimos reikalavimais kuris, vis dar išsaugant jos tradicinį žavumą. Per dvigubo lango montavimą jūs sugebėsite garantuoti, kad jūsų namai ir jūsų orangery lieka šilti per metus ir taupo ant jūsų energijos sąskaitų. Jūs statybinių medžiagų pasirinkimas gali taip pat turėti mažiau poveikio aplinkai esate jūs, pasirenka skaidomą mikroorganizmų medžiagą. keliones

Orangery kainos yra labai nenuoseklios. Skirtumas orangery kainose yra dėl skirtingo dydžio, statybinių medžiagų ir projektų ar orangery. Jūsų orangery projektas gali turėti laikyseną kainos atžvilgiu; jei jūs norėsite didelio prabangaus orangery tada, tai aišku kainuos jums daugiau, negu mažesnis, kurį jūs panaudosite tam, kad užaugintumėte augalus.

Pridėdamas orangery prie jūsų namų, ne tiktai jūs patirsite visą neatidėliotiną pašalpą, kurią jie atneša, bet jūs taip pat sugebėsite pridėti vertę prie savo namų, tai galėjo būti tiek daug, kiek 15 %. Jūs turėsite nuostabią erdvę, kad turėtumėte, ar tai yra šeimos kambarys, ar jūs ketinate užauginti augalus tame, jūs sugebėsite gėrėtis savo orangery daugelį metų. Plius, jei jūs nusprendėte įdiegti dvigubą langą jūsų turės saugų, šiltas ganėtinai burbuliuoja, kuris nutekėti iš pasaulio.

Rašyti komentarą