Privatumo lygmenys pasiūlyti lango filmų.

parašė , 2012-07-18 15:39

Po UV apsaugos ir žemesnių energijos sąskaitų, viena iš viršūnės priskiria tai, būsto savininkai ir buto nuomininkai panašiai paskolos ieško nuo jų lango filmų, yra privatumo prasmė. Lango filmai gali pasiūlyti išpuoselėtą ir lengvą privatumo alternatyvą griozdiškoms žaliuzėms ir kerėpliškoms užuolaidoms. Yra trijų bendrų privatumo lango filmų už ir prieš.

Vieno kelio Veidrodžio Filmai

Tiems mūsų, kas mėgsta mūsų vaizdą, bet nemyli kitų būdami gabus pamatyti mus, vieno kelio veidrodžio filmai yra puikus pasirinkimas. Jūs turite visą privatumą atspindinčio paviršiaus per dieną su niekuo iš jūsų vaizdo painiavos. Vieno kelio veidrodžio filmai yra didelis pasirinkimas namams, kurie turi naudos iš natūralios šviesos ir namams su mažais vaikais ar numylėtiniais, kurie mėgsta žiūrėti lauke dažnai
Šitie filmai negarantuoja naktinio privatumo, tačiau, tokiu būdu jūs galėsite norėti svarstyti žaliuzes ar užuolaidas naktiniam privatumui.

Matiniai Filmai

Matiniai filmai duoda jūsų langams žvilgsnį išgraviruotos stiklinės be pastovumo ar pinigines vyrams kainos iš tikrųjų, kad graviruotų jūsų stiklinę. Kaip stiklinis graviravimas, šitie filmai atvyksta į įvairovę jėgų, nuo vos fogged į visiškai matinį ir viskas tarp. Jūsų privatumo lygmuo natūraliai keisis priklausomai nuo jūsų matinio filmo neskaidrumo. Šitie filmai yra puikūs namams, kurie mėgsta natūralią šviesą, bet ne būtinai nori pamatyti per jų langus.

Raštuoti Filmai

Daug kaip matiniai lango filmai, nukopijuoti lango filmai siūlo būsto savininkams diapazoną privatumo, pagrįsto neskaidrumu. Raštuoti filmai skiriasi, nors, nuo matinių filmų, į kuriuos jie gali turėti diapazoną subtilių į didelę struktūrą ir gali retkarčiais apimti spalvas. Matiniai filmai neturi šios dramos ar regimųjų palūkanų todėl, nemokami sms kad jie yra nuoseklūs visur. Struktūra gali pamėgdžioti beveik kažką iš popieriaus į audinį į net natūralų peizažą. Šitie filmai yra, kaip matiniai lango filmai, namams, kurie nori pašalpos natūralios šviesos be reikalingumo pamatyti atvirame ore.

Įdiegimas

Kad pasidarytų labiausiai iš jūsų lango filmų ir maksimizuotų privatumą, jie siūlo, svarbu įdiegti filmus tinkamai. Nors internetas yra įprastas su DIY instrukcijomis, geriau įdiegti jūsų lango filmus profesinės lango nuspalvinimo kompanijos. Lango nuspalvinimo kompanijos sugeba skubiai įdiegti jūsų lango filmus į jūsų pasitenkinimą kokybišku lygmeniu, kad jūs tiesiog negalite pasiekti nuo mėgėjo, saviįdiegia. Be to, daug nuspalvinimo kompanijų garantuoja savo darbą tam tikram laikotarpiui, turėdamos galvoje, kad jūs turite kažką, kad paskambintumėte, jei kažkas turi įvykti.

Rašyti komentarą