Remonto suveriamasis langas įsuka rankena

parašė , 2011-12-16 20:13

Jei jūs turite suveriamąjį langą ir po spynos nesklendimo, keistuolio rankena tik sukasi, neatidarydama lango, jūs turite nedaug problemos. Jūs galite sugebėti suremontuoti suveriamojo lango keistuolius, kaip numesti svorio bet visa tai priklauso nuo to, kaip didelis problema yra. Jei jūs nunešate rankeną ir žvilgsnį viduje, kad surastumėte, kad dantų pagriebimai yra apnuoginti, jūs galite sugebėti surasti pakeitimo rankeną savo vietiniame metalo dirbinių parduotuvėje. Jei rankena nėra problema, jūs galbūt apnuoginote įrenginius ant keistuolio savarankiškai. Tai nėra per sudėtinga suremontuoti. Problema gali rasti pakeitimo keistuolį.
Kai tik jūs apžiūrite keistuolio mechanizmą ir randate, kad jis yra apnuogintas, jūs turėsite nunešti jį. Pirmas daiktas kurį jūs turėsite padaryti turi nunešti keistuolio ranką nuo savo vadovo tako. Tik nuneškite ekraną zidiniai ir atidarykite langą, kol plastmasinis vadovas bushings neišsirikiuoja su vadovo tako žyme. Jūs turite sugebėti nusimesti ranką nuo lango tako.

Jūs paskui ieškote pakylančių sraigtų ekrano take. Jūs turėsite atsukti juos, kad jūs galėtumėte nunešti dangą, kad sugebėtumėte pasiekti keistuolius viduje. Jei nėra jokių lieknų sraigtų, lango rėmų danga gali būti prikalta ar susegta vietoje. Jūs turėsite įkišti kietą glaisto peilį tarp lango rėmų dangos ir lango rėmo. Jūs turite sugebėti atidaryti svertu apvalkalą šalin, tik vengti sugadinti medienos dalis.

Paimkite seną keistuolio mechanizmą metalo dirbinių parduotuvei, kad pamatytumėte, jei jie turi pakeitimą, jūs galite pasiekti ar jei jie nedaro jie gali sugebėti išsiųsti jūsų seną keistuolį, kad būtų suderinti vieno zidiniai iš jų tiekėjų. Viskas kurį jūs galite padaryti iki atsarginės dalies atvyksta, yra artimas ir rakinti langą.

Kai atsarginė dalis atvyksta, jūs pasodinate keistuolio dėžę į tą pačią vietą, kuria senas vienetas buvo, įsitikindamas, kad keistuolio ranka yra iš naujo pridėta prie lango. Jūs turite pridėti keistuolio rankeną, kai tik jūs iš naujo pasodinate dėžę. tik įkiškite baidariu nuoma rankeną per keistuolio įrenginį, kad dantys patrauktų, paskui suspaustų nustatymo sraigtą. Atsidarykite ir užsidarykite, langas su keistuoliu elgiasi su poros laikais įsitikinti, kad jis veikia sklandžiai. Jei atrodo, tai dvejoja, jums, galbūt, reikia iš naujo pasodinti keistuolio dėžę, kad garantuotumėte deramą lyginimą.

Kiečiausias daiktas apie bandymą suremontuoti suveriamojo lango keistuolius sugeba surasti deramą pakeitimo keistuolį. Daugumos lango gamybos nepadeda savo vardo ant lango ar apvalkalo. Jūs galite ištyrinėti juostą lango rėmo ir galite surasti gamybą ten. Jei jūs darote jūs galite susisiekti su jais tiesiogiai, kad pamatytumėte, jei jie neša pakeitimo keistuolio dalis. Tai patikins jus dėl geriausio keistuolio pakeitimo. Jei jūs negalite surasti lango gamintojo drabuziu mada vardo, jūsų vienintelis pasirinkimas turi pamatyti, jei vietiniai namai ar metalo dirbinių parduotuvė gali išsiųsti pakeitimo keistuoliui.

Rašyti komentarą