Sienų pritaikymas, puošdamas tapetais

parašė , 2013-02-22 14:13

Tapetų rūšies parinkimas, kad panaudotų ne tiktai priklauso nuo simpatijos būsto savininko, bet taip pat ir vietos, kur tapetai bus įdiegti, kiekis žmogaus eismo, tie, kas dažnai lankys rajoną ir veiksmą, kuris paaiškės kambaryje. Į šituos faktorius turi atsižvelgti, perdažydami sienas su projektuotojo Tapetai ir tapetų sienomis.

Žemas eismas ir žemos veiklos rajonai kaip pagrindiniai miegamieji, guoliai, ir kūdikių kambariai gali būti priklijuoti su standartiniais tapetais kadangi šitie rajonai nėra linkę, kad sugadintų ar dėmės. Tačiau, aukštas eismas ir aukštos apimties rajonai tokie kaip virtuvė, vonia, ir vaikų kambariai turi būti pritaikyti su vinilo tapetais ir tapetų sienomis, todėl, kad jie yra lengvi tvarkytis ir yra labiau ilgalaikiai negu standartiniai projektuotojo Tapetai.

Kaip minėtas anksčiau, tapetų projektas taip pat priklauso nuo tų, kas dažnai lanko rajoną. Miegamasis, pavyzdžiui, padavimai kaip prieglauda kiekvienam nariui namų ūkio ir tiems, kurių kambarys turi būti tapetuotas, jie labiausiai tikėtina norės papuošti savo miegamuosius, kad išreikštų jų stilių ir asmenybę.

Paaugliai yra labai kūrybiški – kai prieita prie jų sienų papuošimo, jie yra linkę būti labai aistringi išreiškime savarankiškai beveik kiekvienu jų kambario aspektu būti juo freskos, tapetų sienos, ar kitas sienos apstatymas. Paauglystė tipiškai kaip garsūs, atgaivinti tapetų projektai ir freskos. Tačiau, nėra jokių tikslių tendencijų paauglio miegamojo papuošime kadangi dauguma jų užbaigs labai individualizuotas išreiškiant spalvomis ir temomis.

Vaikiškas kambarys yra taiki vieta. Kaip toks, spalvos ir jų sienų struktūra turi būti labai paguodžiančios, bet vis dar parodyti ryškus, lengvos spalvos. Spalvingi projektuotojo Tapetai, freskos, ir tapetų sienos, kurios yra pagrįstos eilėraštukais yra didelis dekoratyvinis pasirinkimas vaikiškiems kambariams. Tikrai nesiartinkite prie spalvų ar paveikslų, kurie yra per garsūs mažiems vieno dolerio banknotams. Sumuškite gerą balansą tarp spalvų ir projekto stimuliavimui ir patogumui, pasirinkdamas vaikiškus kambario tapetus.

Virtuvėms, geriausias būdas pagyvinti sienas panaudoja virtuvinį sienos apstatymą ir tapetus, kurie deri ir papildymas vieną kitą. Jūs galite išsirinkti iš plataus temų rinkinio: šalis, Amerikos, šiuolaikinė, toile, ir daug daugiau. Tipiškas virtuvinis sienos apstatymas turi ūkio ar daržinės gyvūnus, valgio gaminimą ar stalo sidabrą, figūrinį medžių karpymą, vaisius ir daržoves, gėles, laikrodžius ar stiklainius. Yra Spynos formuluotais receptais, Viktorijos epochos leitmotyvais, grotelėmis ir kitais vynuogių derliumi įkvėptais projektais. Faux baigiasi, projektuotojo tapetai taip pat gerai pasiseka su virtuvinėmis prekystalio viršūnėmis. Jie turi atitikti spalvų kombinaciją likusios dalies virtuvės, kad sukurtų klasišką virtuvinį žvilgsnį.

Rašyti komentarą