Kreditas internetu

parašė , 2013-02-23 09:18

Anksčiau, negu mes pradėsime aptarti, kaip gauti žemesnes asmenines paskolos palūkanų normas, svarbu suprasti, kokie jie yra. Apačioje yra jų 5 svarbiausios savybės:

Kreditas internetu(1) jie yra negarantuoti, kas reiškia, kad kreditas internetu jūs neturite turėti įkeisto turto, kad gautumėte paskolą;

(2) dėl įkeisto turto trūkumo, jie paprastai traukia didesnę palūkanų normą;

(3) skolintojai duoda jums šią paskolą tiktai kreditas internetu ant ‘tikėjimo’, kad jūs sumokėtumėte pinigus visiškai ir su palūkanomis;

(4) jūs turite turėti puikų kredito rezultatą, kurį net svarstys jiems;

(5) dėl visų virš punktų, labai sudėtinga būti pritariama asmeninėms paskoloms, jei jūs neturite puikaus kredito reitingo. Net kai jūs turite puikų kredito rezultatą, labai sudėtinga būti pritariama su iš tikrųjų žema palūkanų norma

Pasakęs greitieji kreditai viskas, kas jūs galite vis dar sugebėti pasiskolinti pinigų nuo skolintojų. Taip dabar pažiūrėkime į, kaip gauti žemesnes normas asmeninėms paskoloms, naudodamas šituos 4 praktinius patarimus.

1. Pakelkite Savo Kredito Rezultatą.

Geriausias būdas nuleisti palūkanas dėl šitų tipų paskolų, kurias jūs gaunate iš bankų ir kitų finansų įstaigų pagerina jūsų kredito rezultatą. Tai padeda jus kaip gerą pavojų skolintojų akyse, jūsų puikus kredito rezultatas sako jiems, kad jūs sumokėtumėte pinigus. Taip, kaip jūs keliate savo kredito rezultatą? Padarykite savo užmokesčius laiku, neatidarykite kreditas internetu naujų pranešimų ir mokėkite tiek daug jūsų skolų kiek galima.

2. Paprašykite, kad Skolintojai Nuleistų Palūkanų normas.

Jei jūs sugebėjote pakelti savo kredito rezultatą, svarstykite prašymą, kad kreditas 24 jūsų skolintojai nuleistų jūsų normas. Tam sudėtinga įvykti, bet tai galima. Bankai gali nuleisti normas jūsų egzistuojančiose paskolose. Tai galbūt nėra daug, bet per paskolos gyvenimą jūs taupysite daug pinigų.

3. Svarstykite Finansavimą iš naujo, Egzistuojantį Paskolos.

Vėl, jei jūs pagerinote savo rezultatą, kreipkitės dėl naujos paskolos su žemesnėmis palūkanų normomis. Tikrinkite einamąją valstybės intereso normą dėl paskolų. Jei tai žemiau palyginti su norma, pagal kurią jūsų einamoji paskola yra, tai finansavimas iš naujo gali būti išmintingu pasirinkimu. Panaudokite papildomus pinigus, kad atsiskaitytumėte su sena paskola.

4. Svarstykite Gautos Paskolos Gavimą.

Tai galėjo būti kreditas internetu galima, jei jūs turite namus ir yra teisingumas name. Kitas būdas gauti gautą paskolą panaudoja jūsų automobilių pavadinimą, kad pasiektų, automobilių pavadinimas gavo paskolą. Jūs galite taip pat gauti paskolą, pagrįstą bet kokiais vertingais dalykais, kuriuos jūs turite, kurį bankai priimtų, pavyzdžiui papuošalai. Jei jūs jau turėsite egzistuojančią asmeninę paskolą, kurie turi didelius procentus, gaudamas gautą paskolą pagal žemesnę normą padės jums atsiskaityti su sena paskola.

Jie yra žingsniai, kuriuose daug žmonių, apimdami mane patį savarankiškai, praeityje, žengė, kad gautų šituos tipus paskolų su iš tikrųjų geromis palūkanų normomis. Aš tikiu, jei jūs sekate šituos žingsnius, jūs taip pat sugebėtumėte gauti asmenines paskolas pagal normas, kurios yra patogios, ir jūs galite susidoroti.

Rašyti komentarą