Sumažinkite galvos skausmus su nuleidžiamomis aklinomis užuolaidomis

parašė , 2012-01-31 14:06

Šviesa gali iškelti grėsmę žmonėms, gniuždytiems su bet kokiu tipu galvos skausmų ir ypač migrenos. Atšiaurūs spinduliai saulės šviesos ar blizgančio švytėjimo metimo nuo dirbtinės šviesos gali sukelti naują galvos skausmą ar sustiprinti egzistuojantį. Labiausiai paguodžianti aplinka, patirdama skausmingą galvos skausmą yra ramus, temdytas kambarys. Dauguma gydytojų siūlo poilsį ir atsipalaidavimą tamsioje erdvėje jų pacientams, kadangi dauguma galvos skausmų mažėja žymiai ar nueina visiškai su miegu. Galvos skausmai neseka sąrašo ir dažnai įvyksta per dieną, kai baidariu nuoma galvos skausmo kankiniui sudėtinga surasti ramią ir tamsią vietą, apsaugotą nuo šviesos.
Daug lango gydymo yra akies gaudymas, foto kalendorius bet ne praktinis ar funkcinis. Nėriniuotos užuolaidos neblokuoja daug jei bet kokia šviesa. Sunkios ir puošnios žaliuzės, kurios reikalingas, kad daug susukimo ir virtimo atsidarytų ir užsidarytų nėra žymus pasirinkimas galvos skausmo kankiniams todėl, kad daug sunkių galvos skausmų eikvoja energiją. Nuleidžiamos aklinos užuolaidos yra lengvas sprendimas galvos skausmo kankiniams. Šitos žaliuzės yra lengvos įdiegti, yra įperkamos ir yra pasiekiamos pasirinkime, kuris užstoja visą saulės žalingą šviesą. Šis lango gydymo tipas yra taip pat patogus, kad atsidarytų ir užsidarytų taip, galvos skausmo kankinys gali skubiai ir lengvai užtraukti žaliuzes ir susitelkti ties tuo ilsėtis ir pasveikti.

Galvos skausmai gali paeiti į priekį, netikėtai palikdami asmenį be daug energijos. Asmuo, kenčiantis su intensyviu galvos skausmu, galėtų turėti apranga tik pakankamai energijos užtraukti žaliuzes ir pailsėti ant lovos ar sofos, kol skausmas nemažėja. Šviesos dalies įleidimas galėtų atrodyti nereikšmingas kažkam negniuždytam su galvos skausmais. Galvos skausmo kankinys žino, kad bet koks šviesos kiekis gali sukelti kankinantį skausmą. Asmuo tarp galvos skausmo gali tapti skubiai išvestas iš rikiuotės ir negalėti perdėtai rūpintis sudėtingu lango gydymu.

Nelaiminga, kad daug žmonių turi lango gydymą, kuris nesaugo kankinio nuo viso lengvo ar tiktai blokuoja šviesos dalį. Daug lango gydymo reikalingas, kad keli veiksmai užsidarytų ar užsidarytų. Daugeliui nuleidžiamų aklinų užuolaidų tiktai reikia trumpo traukimo, kad rankomis atidarytų ir uždarytų juos. Dauguma žaliuzių yra be jungiamųjų laidų, ir kai kurios žaliuzės turi savyje variklį, kad atidarymas ir šio lango gydymo uždarymas būtų patogiai lygus automatizuotas procesas.

Yra daug skirtingo pasirinkimo, pasiekiamo šiam lango gydymo tipui. Lengvos filtravimo žaliuzės leidžia kažkokią šviesą į kambarį, net kai aklas yra nupieštas. Tai turbūt nebūtų geriausias pasirinkimas galvos skausmo kankiniui. Žmonės, kenčiantys su galvos skausmais, turbūt norėtų svarstyti pasirinkimą, kuris neleidžia bet kokiai šviesai skverbtis į kambarį tokį kaip kambario užtemimas, ekstremalus, ar užtemdymo nuleidžiamos aklinos užuolaidos. Kambario užtemimas ir užtemdymo žaliuzės blokuoja saulės šviesą. Ekstremalios žaliuzės mažina karštį ir saulės šviesą. Šis lango gydymas yra gražus taip pat kaip praktinis ir yra pasiekiamas įvairovėje madingų spalvų ir struktūros, darančios šį lango gydymą patrauklus ir gerai suprojektuotas pridėjimas į bet kokius galvos skausmo kankinio namus.

Rašyti komentarą