Lango žaliuzės – geresnė alternatyva užuolaidoms

parašė , 2012-02-04 12:32

Vertikalios lango žaliuzės buvo standartinis lango uždengimas daug šimtmečių, aprūpindamos priemonę kontroliuoti šviesą ir temperatūrą bet kokiame gyvenamajame plote, kuris turi langus. Projektas ir noras yra linkę slapta planuoti ilgainiui valyti ir supaprastinti prietaisus, kuriuos mes naudojame. Tai ne skirtinga su išsivystymu ir aukština padarytas su pagrindiniu aklu langu.

Tuo laiku, kai vidaus dalys internetu projektas buvo pažodžiui "drapiruotas" prabangoje, paraiškoje sunkaus aksomo, turtingo brokato, ir trapūs nėriniai buvo panaudoti, kad apimtų langus sluoksniuose, kad papildytų kambario apstatymą. Tai taip pat reikalingas gražių apsiuvų ir swags, kuris sukėlė detalę darbe.
Iki 1946, masinė gamyba klasikinio apimto audinio, aklas aliumininis diabetas stilius buvo didžia dalimi atsakinga už pradinę, kad gamybą padidinto populiarumo tarp vidutinio vartotojo. Iki 1985, šiuolaikinės medžiagos ir gebėjimas gaminti labiau energiją taupančią alternatyvą klasikiniam pakeliamosios žaliuzės buvo labiau daug praktinės paraiškos priežastis stilių, suprojektuotų, kad pritaikytų bet kokį apstatymą.

Kadangi užuolaidos stiliai plėtojosi už pagrindinės klostuotos portjeros, daugelis surado, kad yra didelis planavimas, projektas, statyba, ir išlaidos, kurios įeina į tobulinimą teisingas žvilgsnis. Kai tik užuolaidos yra viršuje, kitas įsipareigojimo lygmuo reiškia, kaip valyti juos, neprarasdamas jų naujo pasirodymo ar nuo blankdamas ar nuo sumažėdamas ar kiti pakeitimai, kurie įvyksta nuo nukėlimo jų ir jų montavimo iš naujo. Tuo metu, kai užuolaidų komplektas gali nešti su tuo jausmą puikybės, patogumo sms paslaugos ir palengvėti, su kuriuo lango žaliuzės sumažino darbo kiekį, ir rūpestis padarė juos numylėtiniu tarp naminių savininkų ir dekoratorių panašiai.

Yra daug didesnių pranašumų ir lankstumo į lango žaliuzių palyginti su užuolaidomis naudojimą. Kai kurie iš jų yra kad jie:

Yra daug lengvesni įdiegti ir veikti.

Yra ilgalaikiai, trukdamas ilgas laikas.

Yra daug lengvesni tvarkytis, tiesiog valydamas ar iššluostydamas juos.

Yra gebantys nukreipimą ir kontrolę, kaip šviesai leidžia įeiti į kambarį.

Pasirodykite kaip izoliacija kontrolėje karščio vasarą ir šalčio žiemą.

Turėkite pasirodymą, kuris yra estetiškai žymus ir tinkamas į šiuolaikinį naminį décor.

Unikaliai leiskite privatumui leisti žmones matyti lauke, trukdydamas vaizdui viduje.

Yra atgrasinimo priemonė į įsilaužiamąją vagystę, namuose ir įstaigoje.

Gali būti pritaikytas automobiliams, kad apsaugotų keleivius nuo tiesioginės saulės šviesos, vis dar leisdamas vairuotoją aiškus vaizdas.

Iš tikrųjų reikalingas mažiau kambario ir leidimo negu draperija, kuris yra svarbiausias nekilnojamasis turtas aptemptuose ketvirčiuose.

Turėkite daugiau pasirinkimų projekto ir stiliaus aklų šiomis dienomis kad kreipimasis visai pirmenybei.

Gali būti lengvai dažytas, kad atitiktų bet kokį spalvų derinį.

Yra pasiekiami įvairovėje medžiagų nuo vinilo į medieną, apimdamas bambuką ir kaimišką ąžuolą.

Yra kainuoti efektyvus.

Manydami, ar įdiegti užuolaidas ar lango žaliuzes, kai kurie iš šitų pastabų dalykų gali padėti sprendime aprūpinti galutinį pasitenkinimą.

Rašyti komentarą