Svarbūs daiktai jūs turite žinoti apie langus ir langines

parašė , 2018-02-15 23:11

Langinės yra labai populiarios per Žemės rutulį todėl, kad jie yra geri, kad apsaugotų namus nuo atšiaurių saulės spindulių.

Marmuras dabar keičia medieną, ir kažkokios kitos bendros medžiagos yra aliuminis ir plastikas. Šitos langinės kontroliuoja srautą šviesos ir oro į kambarį. Jie yra padaryti su vertikaliais ar horizontaliais skersiniais. Langinės gali būti vidaus taip pat kaip išorinės.

Vidaus Langinės

Vidaus langinės yra tipiškai daromos iš medienos, ir jie aprūpina papildomą privatumą namams. Jie yra ilgalaikiai ir mažina elektros kainą. Jie yra puikus izoliatorius, ir jūs galite taisyti ar sureguliuoti skersinius. Vidaus langinės turės rėmus, užpildytus medinių skersinių.
Išorinės Langinės

Išorinės langinės yra įdiegtos už lango, ir jie aprūpina privatumą, apsaugą, šviesą ir oro kontrolę. Plantacijos langinės yra bendros išorinės langinės, ir skersiniai užpildys lango rėmą.

Skirtumas tarp langai ir Langinių

Pasirinkimas tarp langų ir langinių gali būti klausimu skonio tarp namo savininkų. Tam tikri funkciniai skirtumai tarp jų gali paveikti pirkėjo pasirinkimą.

langai Hello. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lango atspalviai yra labai įperkamas pasirinkimas, kuris yra ganėtinai funkcinis. Jie leidžia jums kontroliuoti kiekį šviesos, įeinančios į kambarį. langai kontroliuoja temperatūrą, šalina ryškią šviesą, ir saugo jūsų grindų baldus nuo atšiaurių UV spindulių, kurie gali sukelti išnykimą.

langai lengvai papildymas bet koks décor. langai lieka nebrangų pasirinkimą namui, ir jie padeda jums palaikyti pageidaujamą lygmenį privatumo be papildomos kankynės.

Langinės

Langinės yra pakitimas stacionarių žaliuzių, ir jie atvyksta su rykšte. Rykštė bus prijungtas prie skersinio langinės sukimuisi. Langinės aprūpina pageidaujamą lygmenį privatumo namo savininkui. Langinės gali būti valytos lengvai, ir jie renka minimalias dulkes palyginti su tuo tradicinių lango atspalvių ir užuolaidų. Jie siūlo aukštą lygį kontrolės ant lengvos kokybės, kuri įstoja ir išjungti kambarį.

Jie gali temdyti kambarį efektyviau negu tas atspalvių ir užuolaidų. Langinės atvyksta į skirtingą spalvą, stilių ir pabaigą. Handmade langinės tiks jūsų skoniui ir projektui. Langinės yra labai customizable, ir jie yra pastatyti, kad truktų daugelį metų.

Kodėl naudojimas Bahama Langinės?

Bahama langinės yra ganėtinai populiarios Floridoje. Jie turi atogrąžinį žvilgsnį, ir jie tampa populiarūs ne tiktai jų grožiui, bet jų tvirtumui. Jie yra geri, kad apsaugotų jūsų namus nuo stipraus vėjo ir lietaus, kuris įvyksta per uraganą.

Bahama langinė tampa populiariu pasirinkimu naujiems namo savininkams. Jie yra lango langinės, pasodintos ant eksterjero namų ant 45-laipsnio kampo. Jie yra vientisos langinės, kurios pakyla virš jūsų lango. Jie yra tvirtinti vyriais viršuje ir sukūrimas to lengvas užtraukti per jūsų langą prieš lietų. Juos gali palikti iš dalies atidarytus ar visiškai uždarytus privatumui. Jie saugo namą nuo saulės, ir leidžia gauti gražų brizą iš išorės.

Langinių pašalpa

Nors langinės yra brangios negu aklas ir užuolaida, jie daro gerą investiciją jūsų namams.

Jie aprūpina izoliaciją – Langinės reguliuoja temperatūrą jūsų name. Jūs galite įleisti orą, atidarydamas langinę ir uždaryti juos arti, jei jūs norite sulaikyti savo naminį šiltesnį.

Jie yra efektyvus kaina sprendimas – Kadangi langinės yra puikūs izoliatoriai, jie trunka ilgesnį laiką. Jie gali žemai jūsų elektros sąskaita ir gali sumažinti kintamosios srovės ir šildytuvo naudojimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jie saugo jūsų namą – Bahama langinės saugo uraganą. Jie yra stori ir ilgalaikiai, ir jie gali atlaikyti stiprius vėjus ir liūtį.

Pakeitimas langai ir Langinių

Daug žmonių abejoja, ar galima pakeisti langus, nekeičiant langinių. Taip, jūs galite, ir plantacijos langinės gali būti atskirtos ir iš naujo pridėtos lengvai nuo lango rėmo pašto jo pakeitimas.

Langinė įdiegia, gali aprūpinti jus geriausiu sprendimu, aprūpinančiu naują stilių skirtingu rėmu. Nėra jokio reikalingumo pakeisti langus, jei jūs norite įdiegti naujas langines. Net jei jūsų langai turi skirtingą formą ir veikia, mechanizmo profesionalai gali suprojektuoti langines, kurios dirba tobulai tandeme su jūsų įkurtu langu. Nėra jokio papildomo darbo, kuris bus įvykdytas ant jūsų lango, kad įdiegtų langines.

Langinės yra lengvos atsidaryti ir užsidaryti taip pat kaip langai. Jie neturi jokio mechanizmo, kad atidarytų ir uždarytų jų skersinius. Bet langinės yra elegantiškas ir elegantiškas kelias aprūpinimo saugumas ir privatumas į jūsų namus

Rašyti komentarą