Valymas ir pagalvėlės apsauga jūsų lauke baldams

parašė , 2013-02-25 09:24

Įsivaizduokite jaudinantį vakarą įdomių svečių prie baseino ant jūsų gražių lauko baldai Dabar įsivaizduokite tai, kas galėtų įvykti, kai jūs kombinuojate šiuos gražius baldus su stikline vyno ar kepsnio su daug kepsnio padažo ant pusės. Ši kombinacija daro potencialiai katastrofai kai prieita prie pagalvėlių ant jūsų baldų. Žinojimas, kaip valyti jūsų lauko baldai pagalvėles yra geriausias būdas palikti jūsų dienas įtampos ir tęsti linksminti ir turėti jūsų vidaus kiemą ar sodo baldus. Yra tik keli patarimai, kuriuos jūs turite žinoti.

Sintetinio Rattan valymas

Laimei, baldai savarankiškai (rėmas), ar tai yra jūsų fajetono poilsio kambarys, pietų komplektas, ar sekcinis, padarytas iš sintetinio rattan, yra palyginti atsipalaidavę, lengvi tvarkytis, ir atsparus dėmėms. Tai nereiškia, kad jūs turite išleisti savo sintetinius rattan baldus sėdėti nepaliestas, nors. Atsitiktinis švelnus valymas padės tam atrodyti kaip naujas.

Yra keli skirtingi būdai, kuriais jūs galite valyti savo sakus rattan lauko baldai.

Vanduo nuo sodo žarnos padarys pokštą tam tikrai netvarkai. Nepamirškite nuimti pagalvėles anksčiau, negu jūs valysite, laistysite žarna savo baldus šalin, ir išleisite juos džiūti.

Švelnus muilas ir vanduo ąžuolo mediena išsiliejimų ir purvo problemų.

Užsispyrusiam purvui ar purvui, kuris yra įviliotas į spąstus siauruose plyšiuose, jums, galbūt, reikia panaudoti minkštą pasišiauštą danties šepetį ar mažą baldų šepetį prieš valymą su muilu ir vandeniu.

Jei jūsų lauke baldai tik atrodo mažai dulkėtu, panaudokite plunksnos šluostą ar sausą švarų audeklą.

Lauke parduotuvės vakuumas ar ranka laikėsi, vac gali būti panaudotas skubiai paveikslui viršuje trupiniai ar oro nuolaužos.

Rašyti komentarą