Vinilas, mediena, aliuminis ar stiklo pluošto langai: kas yra skirtumai?

parašė , 2014-04-26 18:05

Vinilas, mediena, aliuminis ir stiklo pluoštas yra keturios svarbiausios medžiagos, panaudotos šiuolaikinių langų gamintojų. Kas yra pranašumai ir nenauda kiekvienos medžiagos, ir kaip jie visi skiriasi?

Dažniausiai panaudota medžiaga yra vinilas, priežasčių įvairovei. Tai pigu, ilgalaikis, ir reikalingas labai nedaug palaikymo, siūlant puikų šiluminį atlikimą. Energiją taupantis, vinilo langai paprastai turi savyje izoliavimo dujas kaip kriptonas ar argoną. Kaip medžiaga, vinilas vienišas yra puikus izoliatorius. Vinilo langai yra taip pat lengvai įdiegti, ir jie turbūt atrodys taip geri kaip dieną, jie yra įdiegti daugelį metų.
Su vinilo langais, jūs neturite jaudintis dėl korozijos, puvimo, druskos oro, ar termitų. Jie yra puikus pasirinkimas rajonuose su daug lietaus.

Tačiau, vinilas yra taip pat termoplastikas: kai statytas ekstremaliam karščiui tai gali suminkštėti, ir pakeisti savo formą ir matmenį. Vinilas nėra taip lengvai suformuotas į plonas dalis, tokiu būdu vinilo langų pasirodymas yra truputėlį storesnis.

Mediena turi daug ėjimo tam: ši tradicinė medžiaga yra lengva dirbti su, tokiu būdu ji siūlo daug skirtingo pasirinkimo, ir formoje ir stiliaus. Puiki estetika tačiau atvyksta su aukštesne etikete su kaina. Medienos langai yra gražūs – kai tinkamai palaikytas. Kitaip, jie gali lengvai sutrūkinėti ir blankti.

Mediena yra taip geras izoliatorius kaip vinilas, darydama medienos langus energiją taupantis pasirinkimas. Mediena tačiau reikalingas didelio palaikymo. Kad sutrukdytų puvėsiui, mediniai langai turi būti dažyti ar stained reguliariai. Deja, kai statytas elementams, ilgainiui, mediena gali išpūsti ir susukti.

Aliuminis yra stipri, bet lengvasvorė medžiaga. Dėl jų plonesnio lango rėmo, aliumininius langus gali padaryti didesnius ir aprūpinti šiuolaikinį, aukšta technologija estetinis, kuris gerai pasiseka su didesniais pastatais. Aliuminis gali tačiau lengvai pasidaryti įlenktas, įbrėžti, ir aliumininiai langai gali kartais tekėti.

Aliumininiai langai yra linkę būti blogais šiluminiais izoliatoriais ir linkęs į kondensavimą, jei ne specialiai apsaugotas su šiluminiais lūžiais, padarytais iš vinilo. Triukšmo sumažėjimas yra tačiau puikus. Aliumininiai langai yra taip pat pakartotinai panaudojami.

Stiklo pluoštas yra reliatyvus atvykėlis į vyraujančią lango rinką, tokiu būdu stiklo pluošto langai galbūt nėra plačiai pasiekiami dar. Tai nejautrus deformavimui ir išplėtimui. Stiklo pluoštas yra nepaprastai gera izoliacinė medžiaga, atspari pakeitimams temperatūros ir drėgmės lygmenų aplinkoje, kuri daro stiklo pluošto langus labai energiją taupančius. Jie yra, tačiau, vis dar labai brangūs – ir ne ganėtinai pažymėti jų estetine verte.

Rašyti komentarą