Dilema pasirinkimo tarp medinių langų ir polivinilo chlorido langų

parašė , 2011-12-18 16:32

Aišku, mediniai langai yra padaryti iš natūraliai įvykstančių medžių. POLIVINILO CHLORIDO langai antra, yra padaryti iš sintetinių medžiagų. Debatų aptarimas, kurie iš šitų langų yra labiau ekologiški drabuziai internetu yra tebevykstantis. Kai kurie gamtosaugininkai parodo, kad medienos naudojimas yra geresnis pasirinkimas todėl, kad tai atnaujinama, skaidoma mikroorganizmų ir neturi savyje žalingos medžiagos. Bet kiti nesutinka su argumentu, kad aštrūs medžiai turi didesnį neigiamą poveikį dėl masinio medžio, trumpėjančio pramoniniais tikslais.

Vieną kartą buvo gana saugu pasakyti, kad mediniai langai turėjo kraštą per sintetinius langus išreiškiant aplinkos pavojumi. Tai yra todėl, kad mediniai langai yra skaidomi mikroorganizmų. Jie gali ar būti suremontuoti, ar jais gali pasiversti woodchips ir pakartotinai panaudoti ar atmesti, kad pūtų toli
Antra, seniausi POLIVINILO CHLORIDO lango rėmai gali būti prikirsti viršuje ir pakartotinai panaudojo atgal į lango rėmus vėl.

langai, padarytas iš POLIVINILO CHLORIDO, tikrai turi kitą pašalpą be jų perdirbimo gebėjimo. Šiuolaikinis ir gerai gaminti langai, padaryti iš POLIVINILO CHLORIDO, yra labiau energiją taupantys. Kuras yra taip pat ne atnaujinami ištekliai. Tokiu būdu, daugiau energiją taupančių namų turi mažesnį neigiamą poveikį į aplinką negu tie namai, kuriems reikia daugiau šildymo. Mediniai langai nėra žinomi dėl jų aukšto energijos vartojimo efektyvumo. Tačiau, auto dalys internetu paskutinė lango technologija turi gebėjimą padaryti juos taip energiją taupančius kaip sintetiniai langai. Tai yra, žinoma, kartu su kainos padidėjimu. Vienas labai geras pagerintos medinės lango technologijos pavyzdys yra dvigubi ir trigubi įstiklinti langai. Šitie langai turi gebėjimą pagerinti draughty kambarius į jaukesnį ir daugiau energiją taupančių kambarių.

Žemas palaikymas yra kitas interneto svetainiu kurimas aspektas, kad daug plastikiniai lango gamintojų yra showcasing apie savo produktus. Skirtingai nuo medinių langų, plastikiniai langai neturi būti dažyti ir sanded, kad palaikytų jų originalius žvilgsnius. Jie taip pat nepūna, sumažėja ir išsipučia todėl į gamtinių sąlygų pakeitimus. Tačiau, taip pat kaip daug kitų daiktų, šitie sintetiniai langai tikrai blogėja ilgame prabėgime. Ne viskas daro iš šitų langų, yra atsparūs naikinamajam gamtos darbui. Žemi kokybiški langai yra linkę deformuoti nuo jų originalios struktūros, prarandančios kai kurias iš jų pagrindinių funkcijų tokių kaip izoliacija. Tai reiškia pigus, kaip paprastai, nėra atsakymas.

Visaapimantis palaikymas galėtų būti mažiau tam tikru laipsniu su plastikiniai langais, bet tai nereiškia, kad juos gali palikti visiškai vienišus. Reguliarus valymo palaikymas yra taip pat būtinas. Jie yra linkę sukaupti daugiau purvo ir dulkių negu mediniai tipai. Jei juos palieka, kaip jie yra, kai kurios iš jų svarbių dalių tokių kaip spūstys ir juostos gali tapti su defektais.

Lango gyvenimo trukmė yra kitas aspektas, kuris yra svarbus, kad pažiūrėtų į. Dabar, atrodo, plačioji visuomenė turi bendrą suvokimą, kad sintetiniai langai trunka ilgiau negu medienos langai. Tam gali paaiškinti labai akivaizdi priežastis, medienos puvėsis. Tačiau, tai yra taip pat faktas, kad labai seni namai vis dar egzistuoja šiandien su jų mediniais langais, vis dar nesugadintais. Mediniai langai pūna, bet jei palaikytas gerai, jie gali trukti dedikuoti serveriai labai ilgą laiką. Be to, medienos apsauginės priemonės yra pasiekiamos, kuris gali tikrai padidinti bet kokio medienos tipo gyvenimo trukmę.

Taip pat žinoma, kad POLIVINILO CHLORIDO langai pasiūlo geresnį saugumą dėl aukštos technologijos užrakinimo sistemos įtraukimo. Bet neigiamas aspektas šiame aspekte yra, kad kai kurie šitie langai nėra taip dedikuoti.lt nuolaida tvirti kaip mediniai langai. Keli yra, taip pat nėra idealūs dideliems langams ar konservuojantiems stogams. Kad gautų aukštą saugumą, labiau ilgalaikiai ir sunkesni tipai yra būtini. Vėl, būsto savininkai turi būti pasiruošę išleisti daugiau.

Išreiškiant kaina, langai, gaminti POLIVINILO CHLORIDE, yra pigesni negu mediniai tipai. Net tradicinių stilių plastikiniaiU langai yra vis dar įperkamesni. Grožis ir elegancija, kad brangesnis versijos pasiūlymas prieš dirbtinį jų pigesnių dublikatų žvilgsnį turi reikšmę daug taip pat. Gale, būsto savininkai turi įkurti savo sprendimus dėl to, ką jie nori pasiekti ir kiek jie gali leisti sau išleisti.

Rašyti komentarą