Kaip izoliuoti originalius Viktorijos epochos medienos juostos langus

parašė , 2011-12-17 14:15

Su centru energijos ekonomijos mūsų namuose, Europos ministrai pastoviai bando surasti būdus padaryti mūsų namus labiau energiją taupančius. Tai dar kartą domenai karantine patikina, kad žinotų, kad yra pagalba per periodą ir apsaugojo naminius savininkus čia Jungtinėje Karalystėje.

Daugelis periodas namo Jungtinėje Karalystėje yra apsaugotas pro plastikiniai langus ir panelius tokiu būdu yra reikalingumas surasti alternatyvius būdus padaryti periodo namus labiau energiją taupančius, neprarasdami jų nuostabumo ir žavumo.

Elektroninis antspaudas mažiausiai įkyrus būdas padidinti izoliaciją, pateiktą juostos langų, yra elektroninis antspaudas. Elektroninis antspaudas yra jautrus procesas įvesti trapius pluoštus ir spaudimo antspaudus į dirbančius rajonus slystančių juostos langų, kurie sukelia karščio praradimą ir skersvėjus, nekeisdami lango pasirodymo
Kadangi procesas yra jautrus, ir atskiras saugojimo pritarimas yra lengvas gauti, iš tikrųjų daug apsaugos grupių sveikina šį produktą kaip alternatyvą plastikiniai.

Mikro Ploni Patvirtinti Vienetai Mikro Ploni Patvirtinti vienetai yra nauja sąvoka su 7 mm perimetro antspaudo gyliu ir gali būti įstiklinti į daugumą vienų įstiklintų periodo langų. Dabar galima konstruoti dvigubus įstiklintus vienetus su labai mažomis ertmėmis ar erdve tarp stiklinių ir 7 mm perimetro antspaudo gylio. Išrinkta izoliuojanti inertinė dujinė ertmė, kad gautų U-vertes, kad laikytųsi Statybos normų ir palyginamas ar geresnis negu U-vertės, gautos standartinių vienetų su daug platesnėmis ertmėmis.

Mikro Ploni Patvirtinti zidiniu kapsules vienetai yra konstruoti su 4 mm aiškiu išoriniu stiklu su išrinkta ertme 4 mm su išrinkta ertme, izoliuojančia inertines dujas, argoną ir kriptoną, kuris tiktai pasirodo mažesnėse ertmėse, ir vidiniame 4 mm Žemos Išskyrimo stiklinės stikle. Išskyrimo padengimas yra ant vidinio veido į ertmę ir atspindi ilgųjų bangų radiaciją ar karštį atgal į kambarį.

Šilta įtraukta krašto technologijos perimetro tarpinė, garantuoja nereikšmingą skiriamąją izoliacijos vertę tarp krašto ir stiklinės centro.

Šiandien reikia dvigubiems įstiklintiems vienetams laikytis Statybos Reguliavimo dėl U-verčių, kurios yra klubine apranga truputį skirtingos tarp Škotijos ir Anglijos. Mikro Ploni Dvigubi Įstiklinti Vienetai gali laikytis abiejų šito reguliavimo kaip pažymėtas.

Statybos normos – Reikalingos U-vertės

4 mm Žemai E/Ertmė, dujos / 3 ar 4 mm išvalo plūduriavimą ar

atgaminimo karūnos lapo

Mikro Plonas plius (Žemas Išskyrimas)

Vienas Įstiklinimas 5.4 U-vertės

8 mm ertmės U-vertės 1.9

Abu produktai yra nepaprastai efektyvūs ir gali apsaugoti ir izoliuoti, saugodami charakterį ir jūsų periodo žavumą namo.

Rašyti komentarą