Diy lango pakeitimo trūkumai

parašė , 2015-06-23 10:04

Anksčiau ar vėliau, įvairūs daiktai aplink naminį reikalingumą, kuris bus pakeistas. Niekas netrunka amžinai, tokiu būdu tai yra tik laiko klausimas anksčiau, negu grindys pradės prieiti, ar sienos pradeda sutrūkinėti. Net langams, galbūt, reikia būti pakeisti vienąsyk. Tai ypač teisinga, jei langai yra vyresni, ir jūs pradedate pastebėti reikšmingą energijos praradimą karštus ir šaltus mėnesius.

Jūs turite pasamdyti profesionalą, kad padarytumėte darbą, ar jūs turite pabandyti spręsti jį savarankiškai? Daug žmonių yra gana patogūs ir yra iki užduoties jų namų sutvarkymo savarankiškai. Jei jūs turite įrankius ir pagrindinį mokėjimą, tai DIY užduotis gali atrodyti patraukimu. Tačiau, lango pakeitimas nėra lengva užduotis. Net jei jūs turite pagrindines statybos žinias, tai yra gana sudėtingas procesas
Yra daug žingsnių, kad paimtų ir jei sujaukia bet kurį iš jų net mažiausiame būde, jūs prašote bėdos. Pasimokykite apie DIY lango pakeitimo nenaudą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Garantijos praradimas

Tai yra visada gera mintis turėti garantiją bet kokiems langams, kuriuos jūs perkate. Tai saugo langus bent jau kelis metus ar taip atveju pakenkimo. Tačiau, beveik visos garantijos turi apribojimą. Jūs galite pralaimėti lauke ant jūsų garantijos, jei jūs nusprendžiate pakeisti langą savarankiškai. Daug gamintojų reikalingas, kad langas būtų pakeistas pripažinto profesionalo garantijai būti galiojantis. Tai yra todėl, kad, jei langas nėra tinkamai patvirtintas, jūs galite baigti tuo, kad prarandate pinigus, užuot taupęs jį.

Be to, jei jūs perkate naujus energiją taupančius langus ir įdiegiate juos, savęs savarankiškai, jūs negalite ruoštis Energijos Žvaigždės nuolaidai. Taip, jei jūs norite padaryti tai savarankiškai, būti įsitikinę, kad perskaitysite atidžiai garantiją iš pradžių ir nustatysite, jei jūs vis dar norite prisiimti riziką.

Prekybinis ryšys su Nelauktu

Po to, kai jūs nunešate seną langą, jūs niekada nežinote tai, ką jūs galite surasti. Tik todėl, kad viskas atrodo puiku ant išorės, nereiškia, kad vidus yra struktūriniai garsinis. Lango rėmas galėjo būti supuvęs ar turėti kitus pakenkimo tipus. Jei jūs susitinkate tai, jūs esate paruoštas taisyti tai? Jūs turite įrankius ir žinias, kad padarytumėte taip? Jei ne, jūs turėsite ar studijuoti, kaip, ar samdo profesionalą.

Laikotarpis

Lango įdiegimas nėra greitas procesas. Gali reikėti profesinių kelių valandų, kad įdiegtų vieną langą. Jei jūs norite padaryti tai savarankiškai, laukite to paimti daug ilgiau. Tai galėjo baigti tuo, kad buvo visa dienos reikalas. Jums gali net reikėti poros dienų, ypač jei tai yra jūsų pirmos DIY lango pakeitimo pastangos. Taip, jei jūs esate trumpas laiku ir nenorite praleisti savo viso savaitgalio, keisdamas kelis langus, paskui leidžiate pinigus ir samdote profesionalą.

Purvinumas

Kai profesionalas keičia langą, jis valo netvarką ir tempia toli senus langus. Viskas rūpinama įdiegėjo. Kai būsto savininkas daro darbą savarankiškai, jis yra atsakingas už tai, kad išvalė netvarką ir surado vietą padėti senus langus, kadangi jie retai tinka reguliarioje šiukšlių dėžėje. Jei jūs nunešėte seną langą klaidingai, jūs galėtumėte baigti tuo, kad nutrauktumėte stiklinę, kuri paliktų didžiulę netvarką.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sužalojimo pavojus

Jei jūs nusprendžiate nunešti ir pakeisti langą savarankiškai, jūs galėtumėte patirti traumą, ypač jei langas yra aukštas viršuje. Jūs galėjote sumažėti nestabilios kopėčios ar nunešti langą netinkamu būdu ir būti sumažinamas sudaužytos stiklinės. Jūs galėjote taip pat būti skaudintas per įdiegimo procesą, jei jūs naudojate įrankį netinkamu būdu ar metate langą. Jei jūs turite problemas apie savo saugumą, samdote profesionalą. Jūs nenorite rizikuoti tuo, ypač jei jūs neturite jokios ankstesnės patirties su langais.

Rašyti komentarą