Lango nuspalvinimo filmo tipai

parašė , 2015-06-07 09:26

Yra keli tipai lango nuspalvinimo filmų, pasiekiamų jūsų automobiliui, namo ar verslui. Jie gali keistis pagal kokybę, įkainojimą ir techniką, ir technologija turėjo papratimą sukurti juos. Skirtingi prekės ženklai taip pat siūlo įvairią apsaugą nuo UV šviesos ir karščio taip pat kaip skirtingų tankumo lygmenų.

Studijavimas apie skirtingus filmus ir jų paraiškas gali padėti jums priimti informuotą sprendimą. Jūsų vietinis lango atspalvio įdiegėjas gali atsakyti bet kokius klausimus, kuriuos jūs galite turėti.

Nudažytas ar Nudažytas

Nudažytas ar nudažytas lango filmas yra paprastai naudojamas automobiliams ir lauke transporto priemonėms. Kai tai pagaminama, spalva yra įtraukta per lydymą ir proceso ištempimą. Šis filmo tipas sugeria karštį greičiau, negu nukreipti tai
Viena iš priežasčių, kad tam teikia pirmenybę ant automobilių yra saugumo tikslais. Kai tai pritaikoma transporto priemonės langams, tai gali padaryti tai sudėtinga pamatyti viduje ir identifikuoti vertybes.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Metalized

Aliuminis, varis, nikelis ir kiti metalai yra įlieti į šį tipą filmo atominiame lygmenyje, ir metalas yra vienodai paskirstytas visur. Metalized atspalvis gali taip pat vadinti, "springčiojo" filmas. Šis atspalvio filmo tipas yra panaudotas namams ir firmoms todėl, kad tai nukreipia karštį ir UV įrengimų ar prekių spindulių ir mažėjimo saulės pakenkimą.

Padėtas

Padėti filmai taip pat vartoja metalus, daugiausia nikelį ir aliuminį. Pasirinkimai metalų šiai atspalvio rūšiai yra apriboti, ir tai suprojektuojama karščio sumažėjimui.

Hibridas

Hibridiniai filmai kombinuoja karščio sumažėjimą ir absorbuojamąsias kokybes ir nudažytų ir metalized filmai. Šukuojant du tipus, tai turės lengvesnį atspalvį, bet vis dar sugebės nukreipti karštį.

Keraminis

Keraminiai filmai yra sukurti, naudodami avangardinę technologiją. Šis filmas gali iš tikrųjų sustiprinti stiklinę, naudodamas nanotechnology ir gali padėti apsaugoti langus audringomis sąlygomis. Tai yra vienas iš brangesnių lango filmo pasirinkimų, bet tai taip pat labiausiai ilgalaikis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aptarkite skirtingus lango filmo tipus, kurie yra pasiekiami su jūsų atspalvio įdiegėjais. Jie gali siūlyti kokybiškus produktus, kurie tiks jūsų poreikiui. Priklausomai nuo ar jūs paspalvinate langus automobilio, namo ar verslo, jūs turite svarstyti pranašumus ir nenaudą kiekvieno ir taip pat kaip jūsų pasirinkimas įtilps į jūsų biudžetą. Teisingo pasirinkimo sukūrimas gali garantuoti, kad jūs esate laimingas dėl rezultato, ir jūs gėritės savo nuspalvinimu per ilgą laiką atvykti.

Rašyti komentarą