Lango juosta išlygina remontą.

parašė , 2012-03-26 22:00

ikas. Jei jūsų spauda langas neliks viršuje, kai jūs atidarysite jį, jums turbūt reikės lango juostos balanso remonto. Ką tai sukelia turi nupirkti naują, kad pakeistų tokį šiuo metu jūsų lango rėme. Jūs norėsite įsitikinti, kad tai įvertinama, kad neštų svorį juostos jūsų lange. Jūs galite ar susisiekti su savo lango gamintoju, kad pamatytumėte, jei jie neša pakeitimus ar eina į vietinę lango ir durų remonto kompaniją, kad užsakytų tai nuo jų.

Juostos balanso pakeitimas yra daug mažiau brangus negu kalbėjimas į pakeitimą viso lango, ir beveik bet kas gali padaryti darbą. Net paauglys šeimoje gali padaryti pakeitimą.
Kai tik jūs turite naują balansą, jūs esate pasiruošęs pradėti greitą ir paprastą remontą. Iš pradžių jūs nustatote išimti sąvaržų vietą ant kiekvienos pusės lango baidares ula rėmo ir iškišate sąvaržų pagrindą. Jūs galite ar įkišti nykščio nagą po sąvarža, kad iškištumėte tai, ar jūs galite panaudoti plokščią pagrindinį atsuktuvą.

Kai tik jūs iškišote sąvaržas iš abiejų pusių, jūs keliate juostą iki, patraukia išimti sąvaržas ir paskui pastumia juostą ar kairiesiems ar teisei ir pakreipia juostą į vidų nunešti.

Jūs esate dabar pasiruošęs nunešti seną lango balansą. Tai yra po įtempimu, taip griebkitės to tvirtai ir prisispauskite, kad nuneštumėte aukščiausią dalį ir paskui pakeltumėte iki paleidimo įtempimą ir nuneštumėte balansą nuo lango rėmo.

Kai jūs pažiūrėsite į naują balansą, jūs greita paskola internetu pamatysite kablį ant pagrindo, ir tai padedama į mažą plyšį rėme, paskui su pastoviu balanso pagriebimu prisispaudžia, kol jūs negalite pridėti viršūnės prie išimti sąvaržos. Pakartokite procesą antra, lango.

Kai tik jūs turite abu juostos balansus, įdiegė jus, yra paruošti pakeisti juostą. Viskas kurį jūs darote yra paspaudimas juosta į vieną pusę rėmo virš pagrindo pritvirtinimo ir paskui spausti kitą pusę į rėmą. Tada nuleiskite juostą ir pastumkite išimti sąvaržas, važiuoja atbulom, ir jūs esate viskas baigtas. Jūs užbaigėte lango juostos balanso remontą, ir jis turi dirbti kaip geras ar geresnis, negu jis padarė, kai tai buvo visiškai nauja.

Kadangi jūs galite pamatyti, kad lango juostos balanso remontas yra tiesiog klausimas keisti seną nutrauktą juostos balansą nauju. Nėra jokio reikalingumo pakeisti visą langą, prašom neleisti nieko bandyti kalbėti jūs į užbaigtą lango pakeitimą, kai tai nėra būtina. Tai yra dažnai gera mintis nupirkti papildomą lango juostos balansą, kad laikytųsi čia pat tuo atveju, jei juostos balansas kitame lange išeina. Tai išgelbės jus kelionė į parduotuvę ar laukimas, jei jūs užsakysite balansą per internetą. Tai yra visada gera mintis turėti bent jau vieną juostos balansą čia pat tuo atveju, jei jums reikia to.

Rašyti komentarą