Išsamus lango langinių vadovas

parašė , 2018-06-20 15:18

Kad žinotumėte detaliai apie jūsų namo langus, paimkite 360 laipsnio vaizdo savo namo iš vidaus lauke ir pranešimas, kaip jūsų langai atrodo kaip. Tai atrodo per paprasta? Giliai ištyrinėkite lango rėmą, stiklinę ir tik būdą, kuriuo jie sėdi ten. Dabar jūsų tikras darbas prasideda! Analizuokite viską, kas yra ir aplink jūsų namą. Įsivaizduokite langus su mažu gydymu pridėtus prie vidaus taip pat kaip išorinio lango uždengimo.

Kodėl langinės yra suprojektuotos?

Lango langinės yra suprojektuotos, turėdamos galvoje dvi pagrindines funkcijas. Pirma, jie turi padėti apsaugoti prieš elementus ypač vėją greta privatumo be to. Antra, jie aprūpina dekoratyvinį žvilgsnį jūsų namui.
Kodėl šis vadovas?

Jūs galėtumėte galvoti, kodėl mes suteikiame jums šį išsamų vadovą. Ir priežastis už to padeda žmonėms jų tyrinėjime apie naminį apstatymą ir modeliavime. Mes net vedėme tam tikros temos tyrinėjimą (čia – langinės) ir pristatome tai prieš mūsų auditoriją keliu, kuris iš tikrųjų turi prasmę.

Čia, šio vadovo mes turime seriją skirtingų skyrių, aiškinančių skirtingus langinės elementus. Šitie visi aspektai tikrai padės jums geriausių tinkamų langinių jūsų namams pirkime. Pažvelkime:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Langinės vieta: Interjeras prieš Eksterjerą

Vidaus langinės: Tokios langinės yra lengvai reguliuojamos iš vidaus privatumo požiūriu. Be to, vidaus lango uždengimas siūlo daug pasirinkimo būsto savininkui kaip dalinis, pilnas aukštis, pakopos ant pakopos lango uždengimas. Dar, jūs galite taip pat pasiekti, padarytos pagal užsakymą langinės pastatė pagrįstas jūsų specifikacija.

Išorinės langinės: Daugiausia, langai jūsų namo eksterjere yra skirta estetiniu tikslu ar suvaldo kreipimąsi. Ant kitos pusės jie gali būti funkciniai, kadangi jie aprūpina privatumą.

Specialistų grupės Stiliai:

Louvered: Šitos langinės rodo seriją medinių skersinių, kurie iš dalies uždengia vieną kitą ant to paties rėmo ir yra panaudoti abiem vidaus taip pat kaip išorinėms langinėms. Jie gali būti sureguliuoti, kad įleistų daugmaž lengvas. Šitos langinės prideda panašų į šalį žvilgsnį prie jūsų namų.

Pakelta specialistų grupė: Šitos langinės yra padarytos su panašiais į dėžę projektais, kur stačiakampių ypatybių serija stovės iš likusios dalies rėmo. Šis langinės projektas yra tipiškai identiškas kabinetams jūsų virtuvėje.

Kokteilinė: Tai atrodo panašu į pakeltą specialistų grupės langinę, bet turi plokščią kūną. Stačiakampė forma duoda tam gražesnį ir išsamų žvilgsnį, neturėdama iškišimo.

Plantacija: Šitos langinės siūlo plačias žaliuzes ar sukinėtus skersinius, taisytus aplink seriją kvietimo, ir taip pat leidžia šviesai pajudėti per juos.

Kiti: Yra daug kitų specialistų grupės stilių, kuriuos gali taip pat svarstyti, apimdami half-louvered, skandinavas, valdyba ir lenta.

Lango nušvietimas žiniasklaidoje:

Kavinės stilius: langai su šiuo tipu apimti susivienijimus plantacijos sąranka ant lango pagrindo dalies. Tam duoda gražesnį žvilgsnį, kuris taip pat prideda stulbinantį pasirodymą su stipria detalės prasme turint omenyje.

Pilnas aukštis: šis nušvietimo žiniasklaidoje tipas gali būti sukombinuotas su bet kokiu langinės tipu iš louvered ir kietų langinių.

Pakopa ant pakopos: šis lango nušvietimo žiniasklaidoje tipas duoda jums pasirinkimą, kuriai jūsų lango daliai jūs norėtumėte atsidaryti ir kokią dalį jūs norėtumėte uždaryti.

Langinės formos: yra daug langinės formų, kad išsirinktų iš tarp populiarių pasirinkimų. Kai kurios iš šitų formų yra – arka, stačiakampis, prancūzų durų įpjovimai, trapezoidas, ratai ir specialios formos kaip – puiki arka, pilna arka, antakio arka, kampo viršūnė, aštuonkampis ir taip toliau. Akordeono langinės: Dauguma langinių yra viena specialistų grupė, priemonė, kad jie neturi jokio sulenkimo. Tačiau, platesniems langams, susilankstančios langinės yra geresnis pasirinkimas greičiau nesusilankstantys vieno dolerio banknotai. Yra trys langinių tipai, kiek specialistų grupės sulenkimai yra sudominti:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

T.y. viena specialistų grupė be sulenkimų

Bi-sulenkimas t.y. dvi specialistų grupės

Tri-sulenkimas

Langinės medžiagos: ieškodamas langinių, yra daug didelių medžiagų, pasiekiamų jums, kad pažiūrėtų į. Ir kaip būsto savininkas, jūs turite pasirinkti pasirinkimą, kuris dirba geriausias jums. Pasiekiamos medžiagos apima – mediena, suprojektuota mediena, laminatas, POLIVINILO CHLORIDAS, metalas ir sintetinė puta. Išmintingai pasirinkite medžiagą jūsų namo lango langinėms.

Rašyti komentarą