Įstatymai dėl lango nuspalvinimo

parašė , 2013-07-01 16:31

Lango nuspalvinimo procesas apima paraišką filmo ant paviršiaus lango stiklinės, kuri mažina kiekį paskolos šviesos, kuri gali praeiti per stiklinę. Kai kurie filmai ne tiktai mažina kiekį šviesos, kuri gali praeiti per langą, bet jie gali neleisti stiklinei dužti į milijonus dalių taip pat. Yra net keraminis pagrįstas filmas, kuris tiktai atspindi ultravioletinę šviesą, leisdamas likusią dalį matomo lengvo spektro praeiti.

Dauguma automobilių kai gamintas turi kažkokį nuspalvinimą, pridėtą prie jų langų gamykloje. Tačiau, kai kuriose vietose šis gamyklos nuspalvinimas nėra gana pakankamas daugeliui automobilių savininkų. Todėl, daug automobilių savininkų nusprendžia pridėti daugiau nuspalvinimo prie savo automobilio langų. Tuo metu, kai gamyklos nuspalvinimas atitinka valstybines teises ir federalinius įstatymus, daug aftermarket lango atspalvių negali
Todėl svarbu žinoti ir suprasti įstatymus dėl lango nuspalvinimo.

Įstatymai dėl lango nuspalvinimo yra jungti su lygmenimis matomos šviesos, kuri gali praeiti per langą nuo kiekvienos krypties. Tai paprastai reiškiama procentiniame dydyje matomos šviesos, kuri yra blokuota filmo. Tuo metu, kai kai kurios vietos gali leisti tiek daug, kiek 70 % matomos šviesos būti blokuotas, kitos vietos paskolos nuo 18 metu daro tai neteisėta kažkam daugiau kaip 30 %. Daugelyje vietų, limuzino nuspalvinimo ar atspindinčio nuspalvinimo naudojimas yra taip pat neteisėtas.

Daugumoje vietų, kiekis paspalvinti leistas ant priekinio stiklo ir priekinių langų yra apskritai mažiau, negu užpakalinių automobilio langų ribos. Tai yra, kodėl limuzinai gali turėti tokį tamsų nuspalvinimą užpakalinėje keleivinėje kabinoje palyginti su transporto priemonės priekiu. Atspindintis nuspalvinimas tačiau, kuria rimtą kelių pavojų, kadangi jis gali atspindėti saulę ir priekinius žibintus ir net sukelti nelaimingus atsitikimus. Tuo pačiu metu, gali taip pat būti apribojimas spalvų to nuspalvinimo, nemokami sms jums leidžia panaudoti jūsų rajone.

Svarbu kad anksčiau, negu jūs nuspręsite paspalvinti savo automobilių langus, kad jūs susisiekiate su savo vietiniu automašinų skyriumi, kad sužinotumėte daugiau apie įstatymus dėl lango nuspalvinimo. Jūs galite taip pat sužinoti daugiau apie jūsų vietos įstatymus dėl transporto priemonės, paspalvinančios tinkle ar tiesiog klausdamas policininko. Tačiau, kartais tik lengviau nueiti į gerbiamą kompaniją, kad pritaikytų atspalvį, kadangi jie bus labai daug žinantys šituose įstatymuose.

Rašyti komentarą