Kiek lango nuspalvinimas kainuoja?

parašė , 2013-06-17 10:46

Procesas taikyti lango nuspalvinimo filmą yra daug darbo reikalaujantis. Todėl, kainos, jungtos su profesionalui mokėjimu, kad paspalvintų langus ant jūsų automobilio ar jūsų namuose, gali būti ganėtinai brangios. Tai taip pat reikalingas, kad entuziastingas dėmesys detalizuotų, greitasis kreditas kad garantuotų, kad visi burbulai yra nunešti, kadangi jie sukels problemas su nuspalvinimu vėliau.

Tai labai bendra, kad pamatytų normas kelių šimtų dolerių diapazone, kad paspalvintų automobilio langus. Namai gali kainuoti net daugiau priklausomai nuo skaičiaus ir langų matmenų, kurie bus paspalvinti. Todėl, daugelis automobilis ir naminiai savininkai per tuos metus nusprendė pritaikyti filmą savarankiškai.
Filmo faktinės išlaidos keičiasi labai priklausomai nuo to, kas padarė tai ir kokias kokybes daro tai turi. Paprasti 30 %, paspalvinantys filmą, kainuoja labai nedaug per koją kai pirktas ritinio. 70 % filmas gali kainuoti iš esmės daugiau. Tačiau, yra taip pat atspindinčių filmų, poliarizuotų atspalvių ilgalaikis kreditas ir net keraminių opcijų išsirinkti iš. Kiekvienas filmo tipas turi savo savus unikalius pranašumus ir nenaudą, jungtą su tuo.

Jūsų pagrindiniai filmai blokuoja daug šviesos nuo praėjimo per stiklinę. Tačiau, jie leidžia UV šviesai praeiti. Ne tiktai yra UV spinduliai blogai mums, jie yra taip pat pagrindinė priežastis pašildyti pastatą erdvėje. Todėl, vis daugiau greitos paskolos internetu žmonių nusprendžia išleisti papildomus pinigus, kad nupirktų keraminius filmus

Tuo pačiu metu, jei jūs planuojate sutrukdymas faktiškai visai šviesai nuo praėjimo, nors vienas kelias, vis dar leisdamas tai praeiti ant kitos krypties, jums reikės atspindinčio atspalvio ar limuzino atspalvio. Ši nuspalvinimo rūšis kuria vieno kelio veidrodžio padarinį, kuriame jūs galite išsėdėti iki galo, bet kiti negali pamatyti. Tuo metu, kai pigesnis negu keraminiai pagrįsti filmai, perspėjimas turi būti paimtas, nuspręsdamas naudoti atspindinčius nuspalvinimo filmus ant automobilių, taip daug vietų turi įstatymus prieš jo naudojimą.

Jūs taip pat turėsite atsižvelgti, kad įrankių kaina turėjo pritaikyti atspalvį. Tai apima plaukų džiovintuvą, dėžės pjoviklį, pakeitimo ašmenis, purkštuvo butelį taip pat kaip valytuvą. Geros kokybės valytuvas turi būti panaudotas, kad garantuotų, kad visi oro burbulai yra nunešti kaip, net vienas burbulas gali paveikti gaminį.

Rašyti komentarą