Kaip atnaujinti jūsų lango uždengimą ant biudžeto

parašė , 2018-06-04 20:16

Kaip dauguma žmonių, jūs turbūt ieškote geriausių būdų taupyti pinigus – bet jūs taip pat norite, kad jūsų namas būtų gražus. Kaip jūs galite įvykdyti abu tuo pačiu metu? Vienas iš greičiausių ir lengviausių būdų atnaujinti jūsų namų žvilgsnį yra per lango uždengimą. Tuo metu, kai jūsų langai aprūpina gražų vaizdą atviro oro ir įveda natūralų apšvietimą, jie gali taip pat padaryti ryškią šviesą per jūsų mėgstamą kino filmą ar parodą jūsų kaimyno kvailiojimais kitoje gatvės pusėje. Padidinkite privatumą ir grožį jūsų namų su langu, apimančiu, kuris pritaiko jūsų biudžetą.
Suraskite unikalų likutį

Kai kurios iš unikalių vietų, kad supratimo dekoratoriai randa įperkamą lango uždengimą atrodo gana panašios į išmestos kortos krūvos kavos maišus, maišinio audeklo krepšius, ar kitos supakuotos medžiagos siūlo tvirtą lango uždengimą, kuris gali būti papuoštas trafaretais, dažais, ar paliktas, kadangi – yra kaimiškam žvilgsniui. Geriausiai visų, jūs "einate žalias", pakartotinai naudodamas juos kitaip vienkartiniai dalykai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Galvokite už stalo-servetėlės-er, boksuokitės

Valentingumai gali pridėti gylį ir grožį į jūsų lango uždengimą, bet jie gali būti brangūs. Turėkite komplektą stalo servetėlių, kurias jūs mėgstate, bet tai neatitinka jūsų valgomojo décor? Svarstykite jiems kaip valentingumas ketinimą iš naujo! Su mažu meistrišku padarymu, jūs galite paimti savo stalo servetėles ir pridėti juos prie jūsų lango aparatinės įrangos unikaliam ir efektyviam lango valentingumui.

Įasmeninkite tai

Populiari tendencija šiandieniame projekte apima ranka rašytą tekstą – ar drąsūs, atspausdinti žodžiai ar scripty kursyvas, pridėdami kažkokį rašymą gali duoti unikalų lango žvilgsnį, puikų bibliotekoms, miegamiesiems, ar bet kur kuris gali panaudoti lengvą pritaikymą asmeniui. Geriausiai visų, šie technikos darbai, dideli su paprastais audinių daug žmonėmis, parašė dainos lyriką, poemas, ar inspirational citatas ant paprasto dropcloths unikaliam ir elegantiškam žvilgsniui.

Valentingumo puslapiai

Kitas didelis patarimas knygų mėgėjui jūsų gyvenime, šis unikalus valentingumas yra paprastas, smagus, ir nebrangus. Išardykite seną knygą, lengvai sulamdykite puslapius, ir valdykite kaspiną per centrą. Suriškite puslapius kartu ir virvelę per jūsų langą, atsidarantį valentingumui, kuris pasakoja istoriją.

Pridėkite kažkokią gamtą

Vienas rajonas, kurį būsto savininkai dažnai pražiūri, bandydami sukurti lango uždengimą ant biudžeto yra aparatinė įranga. Rykštės, užsegimai, ir jūsų svajonių traukimo grandinės gali būti už pasiekiamumo jūsų biudžeto – bet jūs galite pasidaryti kūrybiškas ir taupus! Jei jūs gyvenate miškingame rajone, reikalauta grąžinti šaka gali padaryti puikų pridėjimą į jūsų langą. Įsitikinkite, kad pasirinktumėte kažką tvirto, švaraus, ir laisvas nuo klaidų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs bėgate trumpas ant minčių, ar jei jūs tiesiog norite gauti geriausias projekto mintis ir prieigą prie medžiagų, svarstykite darbą su vidaus projekto specialistu Niu Džersyje. Koordinuodamas su ekspertu lauke, jūs galite būti nustebintas – jūs galite dažnai taupyti pinigus ant medžiagų, kadangi jūsų dekoratorius gali turėti papildomas dalis audinio ar kontraktų su audinio parduotuvėmis žemesnėms normoms. Net geriau, jūs galite padaryti savo lango gydymo žvilgsnį tiksliai būdu, kuriuo jūs norite pirmą kartą.

Rašyti komentarą