Mobiliojo dėklas pagal horoskopą II dalis

parašė , 2018-06-13 11:23

Tiek Sony, tiek Samsung telefonų dėklai gali būti pasirenkami pagal horoskopą. Vadovaujantis anksčiau pradėtu tekstu, tęsiame telefonų dėklų, parinktų pagal horoskopus, aprašymą.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Samsung dėklaiVisi žino, kad svarstyklės yra labai kūrybingas ir charizmatiškas ženklas, tad ir mobiliujų telefonų dėklai šio ženklo atstovams turi inspiruoti kūrybą. Tai ženklas, kuriam labiausiai tiks netradiciniai telefono dėklo sprendimai. Įvairi foto spauda, aplikacijos, ornamentai, paveikslėliai. Rinkitės ne konkrečius, o abstrakčius ornamentus, spalvas. Tuomet kaskart pažvelgus į paveikslėlį bus galima matyti vis kitus dalykus, juos interpretuoti. Taip gims naujos idėjos ir bus palaikoma šio ženklo prigimtis.

Skorpionas (10.23-11.22)

Labai sumanus, logišku protu ir aštriu liežuviu, tačiau lakoniškomis mintimis pasižymintis skorpionas – tai tas ženklas, kuriam pravers juodas telefono dėklas. Juoda yra skorpiono spalva, kuo daugiau jos bus aplink, tuo labiau stiprės vidinė skorpiono intuicija. Taigi, leiskite skorpionui būti savimi ir turėti tokį telefono dėklą, kuris geriausiai atspindėtų vidinės energijos dėsnius.

Šaulys (11.23-12.21)

Itin greitas ir labai organizuotas šaulys turėtų turėti telefono dėklą, kuris padėtų jam sklandžiai ir logiškai, greitai viską organizuoti. Šauliui reikėtų telefono dėklo su didesnėmis apsaugomis, nes per skubėjimą telefonas ne kartą gali kristi. Taip pat labai gerai veiktų žalia miškų spalva, tarsi užkraunanti šaulį energijos. Be to, šaulys turėtų stengtis neapsikrauti nereikalingais elementais ant telefono dėklo, nes tai jį blaškys. Telefonas turi būti ištikimas pagalbininkas, o ne trukdytojas ir tvarkos drumstėjas.

Ožiaragis (12.22-01.20)

Šio ženklo atstovams vertėtų ieškoti kažko pūkuoto ir jaukaus. Ožiaragis itin mėgsta jaukumą, taip pat yra linkęs į svajojimą. Taigi, jam vertėtų stengtis jaustis patogiai ir tiesiog nebijant jokios gėdos, surasti gražų, minkštą ir akiai malonų dėklą.

Vandenis (01.21-02.19)

Šiam ženklui patinka spontaniški sprendimai, nes būtent jų rezultatais vėliau tenka džiaugtis labiausiai. Taigi, vandenis turėtų išnaudoti galimybę rinktis prieš tai nieko per daug negalvojus. Tiesiog nueiti į telefono dėklų parduotuvę ir iškart išsirinkti tai, kas pirmiausia kris į akį. Tai tikrai bus geriausias pasirinkimas.

Žuvys (02.20-03.20)

Žuvims visur reikia ieškoti vandens. Taip pat ir telefono dėkle. Puikiai tiks skaidrus silikono dėklas iš telefono nugaros. Arba mėlynos, smaragdo žalios, safyro melsvos, gelmių spalvos dėklas. Tik nesirinkite raudono, nes jo energetika labai blogai veiks ir trukdys gyvenime, jausite nuolatinę įtampą, kažkas pradės nesisekti.

Rašyti komentarą