Kaip išsirinkti tinkamiausią skalbimo mašiną?

parašė , 2019-09-06 06:43

Šiuolaikinės skalbimo masinos gaminamos taip, kad jų valdymas labai gerai apgalvotas, o dizainas – atrodo labai gražiai. Ką rinktis pirkėjui: gražų dizainą ar įvairias funkcijas? Žinoma, priklauso nuo pirkėjo ką rinktis, nes kiekvienas iš mūsų turi skirtingus vertinimo kriterijus. Vieniems svarbiau funkcionalumas ar kuo daugiau įvairių funkcijų ir galimybių, o kitiems svarbu gražus dizainas su šviečiančiu ekranu. Prieš pasirenkant geriausiai jums tinkamą skalbimo mašiną, reikia suprasti, kad tik jūs turite nuspręsti, kurie kriterijai svarbūs ir pagal tai rinktis tinkamiausią skalbyklę.

Kainos ir jų palyginimasReikia paminėti, kad yra tam tikri patarimai, kurie galioja visiems, nesvarbu kokius kriterijus dizainui ar funkcijoms išsikelsite kaip pagrindinius. Tai išmatavimai. Jie gali būti nesvarbūs tik tiems, kurie turi dideles patalpas, kuriose gali rinktis bet kurias skalbykles statyti. Deja, daugelis turi ribotą erdvę skirtą skalbimo mašinai, todėl išmatavimai dažnai yra lemiamas pasirinkimo kriterijus. Pirmiausia pamatuokite duris, pro kurias nešite skalbyklę ir tą vietą, kurioje statysite ją. Pagalvokite, kokio tipo skalbyklę rinksitės: per viršų atidaromą ar su durelėmis esančiomis priekyje. Mažose erdvėse patogiau naudoti atidaromas per viršų, nes nereikia palikti erdvės atidarymui iš priekio. Šiuo metu gamintojai siūlo ir itin nedidelių išmatavimų skalbykles, todėl tikrai išsirinksite tai, ko reikia ir tinka tai patalpai, kurioje ji stovės.

Sekantis ne mažiau svarbus kriterijus – talpa. Tai yra tiek, kiek skalbinių telpa skalbimo mašinoje. Talpą rinktis patariama pagal tai, kiek asmenų naudosis skalbykle ar tai, kiek daug ir kaip dažnai mėgstate skalbti. Taigi, svarstant šį kriterijų, reikia labai gerai pagalvoti, kokie jūsų ar jūsų šeimos skalbimo įpročiai. Kitas kriterijus ne visiems svarbus, tačiau vis dažniau pastebima, kad pirkėjai domisi kaip sutaupyti elektros energijos, todėl renkasi A+++ kategorijos skalbimo mašiną, kuri sunaudos mažiausiai elektros energijos, lyginant su kitomis skalbimo mašinomis, kurios yra žemesnės elektros energijos klasės.

Visos skalbimo masinos turi tam tikras skalbimo programas. Čia jau pirkėjui suteikiama didelė galimybė pasirinkti tinkamiausias. Pagalvokite, kuriomis iš programų tikrai naudositės, o kurios taip ir gali likti nepanaudojamos? Svarbu prisiminti tai, kad ir kiek daug programų pasirinksite, tai kai kurios iš jų taip ir liks nepanaudotos, o didžioji dalis iš jų bus naudojamos itin retai ir tik kelios bus nuolat naudojamos. Pagalvokite ar verta mokėti brangiai už tai, ko nenaudosite?

Rašyti komentarą