Kaip pakeisti vertikalius aklus skersinius.

parašė , 2012-04-24 12:12

ikas. Ilgainiui, vertikalūs akli skersiniai tampa sugadinti ir dėvėti. Tai atvyksta į pakeitimo pasirinkimo ieškojimą. Laimei, vieno iš skersinių pakeitimas yra vienas iš lengviausių daiktų kai prieita prie palaikymo – sudėtingiausia dalis ras skersinį, kuris atitinka kitus.

Neskubėkite, kad dairytumėtės padangos pigiau skirtingų vietų nupirkti skersinius. Kai prieita prie apsipirkimo fizinėse parduotuvėse, paimkite vieną iš skersinių, kad panaudotumėte tai kaip kažką, kad palygintumėte kitus su. Nesutikite su kažkuo šalia tipo skersinio žaliuzėms; neskubėkite, kad surastumėte kažką, kas deri tobulai.
Kalbėkite su pardavėja sužinoti daugiau apie skirtingus pasiekiamų skersinių tipus. Tuo metu, kai negali būti nieko parduotuvėje, pardavėja gali sugebėti paskambinti aplink kitas parduotuves vietoje ar rekomenduoti kažkur kitur nueiti. Ji gali taip pat sugebėti liepti stiliaus, ieškoto padėti.

Paimkite savo paiešką tinkle, kadangi tai dažnai baidares reiškia pigesnius vertikalius aklus skersinius ir daugiau pasirinkimo. Tačiau, įsitikinkite, kad į detalę pažiūri ir įsitikinti, kad paveikslai yra tiksliai, kas skersinis atrodys kaip. Paskutinis daiktas kurio bet kas nori turi liepti, kad kažkas, tiktai sužino, kad tikras dalykas yra kažkas visiškai skirtingo.

Kai tik teisingas skersinis buvo surastas, jis atvyksta į pakeitimo procesą. Skersinis atvyks su būtinomis dalimis, kad prijungtų tai kreditas internetu prie einamųjų žaliuzių. Skersinis tik turi būti pridėtas prie aklo, kadangi jis būtų, kai nukėlimas jų ir atidėjimas jų iki plauna juos. Tai yra kažkas, kurį daug žmonių daro reguliariu pagrindu, tokiu būdu nebus jokios problemos su tuo.

Svarbu išplauti žaliuzes ir prižiūrėti juos reguliariu pagrindu. Tai padės sutrukdyti reikalingumui keisti juos per dažnai. Žinoma, pakeitimas yra kažkas, kas yra būtinas retkarčiais, ypač kai prieita prie plyšių ir ašarų, kurios gali įvykti lengvoje medžiagoje.

Kai prieita prie skersinių nuo aklo pašalinimo, paimkite tam tikrą rūpinimąsi, kad įsitikintumėte, kad medžiaga neplyšta ar lekia. Netraukite skersinio; pakelkite tai ir švelniai nuneškite tai nuo savininko. Tai yra bendriausias būdas, kuriuo aklas taps sugadintas ilgainiui. Traukdamas aklą taip pat prives prie plastmasinių savininkų, tampančių sugadintas.

Kai aklas yra plaunamas, paimkite tam tikrą rūpinimąsi, kad įsitikintumėte, kad jis yra padarytas teisingai. Panaudokite kažkokį šiltą vandenį ir muilą ir nepadėkite korozinių medžiagų į susimaišymą. Išvenkite padėti skersinius į skalbimo mašiną ar skalbinių džiovintuvą, kadangi tai paprastai ves medžiagą į plėšymą ar plėšymą.

Vertikalių aklų skersinių pakeitimas yra vienas iš lengviausių daiktų, kad padarytų, bet yra kažkas, ko turi išvengti tiek kiek įmanoma. Neskubėkite, kad prižiūrėtumėte skersinius iš pradžių anksčiau, negu bus būtina pakeisti juos.

Rašyti komentarą