Kaip saugus yra dvigubi įstiklinti langai?.

parašė , 2012-04-18 15:48

ikas. Pasaulis kuriame mes gyvename yra vienas pinigai greitai pilnas pavojų ir nesūrių charakterių. Mūsų paprasta paguodos ir apsaugos vieta yra mūsų namai, bet kartais net jie gali įeiti nepageidaujamam dėmesiui. Laimei yra pasirinkimas, pasiekiamas jums, kuris prideda kad papildomas saugumas.

Taip pažiūrėkime į tai, kas įeina į saugų langą, ir kas jūs turite žiūrėti į tai, kai jūs priimate sprendimą, kad pakeistumėte jūsų einamuosius langus.

Energijos gelbėjimas

Tai verta minėti čia, kad daugumos žmonių pirminė priežastis jų langų keitimo taupo pinigus. Taip, jie nori būti saugesni, bet ne, jei tai didina jų šildančias sąskaitas. Daugumos pakeitimo langų dabar yra "A", įvertintas, ir jis iš tikrųjų neturi prasmės nupirkti langą, kuris nėra
Bet ne viso "A" įvertinti langai yra lygūs; tai verta garantuoti, kad jūs perkate 70 mm vienetus – kainos skirtumas yra bereikšmis, ir jūs skubiai kompensuosite energijos ekonomijos skirtumą.

Sustiprinimas konfiskuotu automobiliu prekyba

plastikiniaiu yra fantastiška medžiaga – tai stabilu, ilgalaikis ir faktiškai be palaikymo. Bet galų gale tai yra tik plastikas. Geriausi langai yra plienu sustiprinti kaip standartas (įsitikinkite, kad tai standartinis, ne papildomų sąnaudų pasirinkimas). Šis sustiprinimas turi pakartoti visas keturias rėmo puses. Tikrinkite tai rūpestingai – tai yra mėgstamas kainos sumažinimo judėjimas tarp kai kurių gamintojų.

Vidaus ar Išorinis Papuošimas karoliukais

Jūs galbūt išgirdote žmones, kalbančius apie vidaus ir išorinį papuošimą karoliukais, bet kas yra skirtumas ir kodėl jūs turite būti sudomintas dėl to?

Kai dvigubas langas yra pridėtas prie rėmo, tai užrakinama į vietą į lango rėmą, naudojant ar svetainiu kurimas vidaus, ar išorinius įstiklinimo karoliukus. Išorinio papuošimo karoliukais neigiamas aspektas yra, kad jis gali būti nuneštas iš išorės tiesiog, pakeldamas svertu tai laisvas. Tada galima pakelti stiklinį stiklą iš rėmo ir naudos įėjimo. Tai nėra galima su vidaus papuošimu karoliukais. Patarimas čia yra aiškus ir paprastas: net nesvarstykite išoriškai išsiuvinėtų karoliukais langų.

Sistemų užrakinimas

Lango saugumas gerėjo žymiai per kelerius pastaruosius metus, bet jis vis dar yra vertas tikrinti. Ieškokite aukšto saugumo spynų (ir nepamirškite nepalikti raktų juose!) Ir paprašykite pamatyti durų baldų pavyzdžius. Įsitikinkite, kuriuo rankena ir užrakinimo sistema yra tvirtai padarytos.

Dabar kreipkite savo dėmesį į būdą, kuriuo judantis elementas yra gautas į rėmą. Jūs turite pamatyti daugialypius užrakinimo punktus, kurie įtelpa į kietus lizdus. Visi jie turi būti taisyti tvirtai į vidaus plieninį sustiprinimą, ne plastikiniaiu. Vyriai turi būti apsaugoti į pakėlimą, ir idealiai turi būti anti-jemmy skląsčių.

Geriausi pakeitimo langai apims šitas ypatybes kaip standartą, ir jie yra visiškai tinkami priešintis visiems išskyrus labiausiai pavesta ataka.

Gautas Projekto

Aukščiausias kokybiškas gamintojas pastatys visas ypatybes virš į jų langų diapazoną. Bet kai kuriais atvejais, pavyzdžiui kur langas yra ypač pažeidžiamas – sako todėl, kad jis yra paslėptas nuo vaizdo ir aukšto nusikaltimo rajone, tai gali būti vertu ėjimu net toliau.

Jungtinės Karalystės policija davė savo palaikymą Gautam prie Projekto iniciatyvos. Palaikytas Premjero, DETR ir Vietos valdžios, Gautos prie Projekto, palaiko principus lauke nusikaltimo projektavimo. Gautas Projekto (SBD) dengia užrakinimo mechanizmus durims ir langams, ir jie yra išbandyti į griovimą laboratorijos nustatyme. Kad perduotų griežtus SBD kriterijus, jie taip pat turi perduoti britų Standartus BS7950 ir ŠOKIO PA 24.

Tarp kitų daiktų, pridėdamas SBD standartą prie lango reiškia saugių nago spynų pridėjimą. Jie yra padaryti iš sustiprinto galvanizuoto plieno ir vadovauti viršuje lango vyrio pusė. Jie nustato vietą pagrinde, vidurys ir viršūnė lango ir kai tik langas yra uždarytas, tai reiškia, kad langas yra dabar užrakintas ir saugus ant visų keturių pusių, didinančių saugumą ir darančių jį faktiškai neįžengiamas.

Kartais eidamas, kad papildoma mylia turi visą reikšmę. Gautas pagal Projekto standartą turi turėti menką reikšmę į visaapimančią jūsų naujo lango projekto kainą, tuo labiau, kad tai paprastai reikalingas tiktai ant pažeidžiamiausių langų. Ir jūs negalite kada nors padėti jūsų šeimos saugumo kainos.

Rašyti komentarą