Padarykite savo namus labiau energiją taupančius su naujais langais!.

parašė , 2012-05-01 08:10

ikas. Jūsų šildymas ir kainų aušinimas gali nusileisti ganėtinai truputį, jei jūs nusprendžiate pakeisti savo senus langus. Jūs galite būti jausmu, lyg tie jūsų einamieji langai nėra, kad neefektyvus, bet jie gali vis dar būti pagrindine priežastimi energijos praradimo jūsų namuose.

Jūs galite taupyti daug pinigų, baidariu nuoma išleistų įdiegimui, aptarnaudamas ir remontui jūsų krosnies, katilo ar oro kondicionieriaus jūsų namuose. Vienas būdas padaryti tai turi pakeisti jūsų senus langus naujais vieno dolerio banknotais. Kas yra kitas pridėtas pranašumas gauti naujus langus išskyrus energijos vartojimo efektyvumą? Gerai, jie didina vertę jūsų namų ir žvilgsnio, daug geresnio taip pat. Jūs pamatysite didžiulį skirtumą su naujais langais, kai tik jūs gaunate savo senus vieno dolerio banknotus (net jei jie vis dar funkcionuoja), pakeistas

Būti aiškus, ką mes turime galvoje prie senų langų? Gerai mes kalbame apie senos medienos įrėmintus langus, surastus vyresniuose namuose, kurie dabar tapo atgyvenę. Namai su šitais senais langais praranda daug savo energijos per jų langus, kadangi jų su defektais rėmas leidžia oro pratekėjimą. Seni langai paprastai turi vieną reguliarios stiklinės stiklą, ir viena stiklo stiklinė konfiskuotu automobiliu aukcionas aprūpina labai blogą izoliaciją. Saulės šviesa plūsta per stiklinę į kambarį per vasaros mėnesius ir pasispaudžia iš tikrųjų karšta ir tvanki. Atsižvelgiant į tai, kad žiemos mėnesius, visas kambario šildymas lengvai pabėga per stiklinę. Tai yra žinomas faktas, kad stiklinė nėra geras izoliatorius. Tai gali būti lengvai laikoma nuo kasdienio naudojimo dalyko – stiklinė cookware. Maistas, sulaikytas stikliniame gaminyje, vėsta iš tikrųjų greičiau priešingai kitiems konteineriams. Tas pats eina jūsų namams žiemos mėnesius.

Su senais langais, jūs laikote krosnį/oro kondicionierių, bėgančią per ilgesnius periodus, kad zidiniai krosneles palaikytumėte jūsų kambario/namų temperatūrą. Rezultatas – aukštesnės energijos išlaidos! Net jei jūs turite truputį naujesnį langų komplektą, pavyzdžiui, aliuminis ir plienas įrėmino langus su dvigubais ar trigubais stiklais, kuriais jie galbūt vis dar ne nėra kaip energiją taupantis kai palyginti su naujausiais langais, padarytais iš paskutinės technologijos. Šiandien jūs galite gauti daug geresnį langą daug žemesne kaina.

Buvo didžiulių avansų lango technologijoje daugiau kaip praėjusius 20 metų; ir tai padarė vienas įstiklintus langus atgyvenusius. Paskutiniai langai dabar turi du stiklus stiklinės su sluoksniu oro tarp jų. Oro sluoksnis atitinka paskirtį pridėti papildomą sluoksnį izoliacijos šituose dvigubas įstiklintuose languose.

Taip, dabar kai oro kondicionavimas eina, kambarys liks vėsus daug ilgesnį laiką ir kai jūs turėsite savo karštį ant per vėsias žiemas, tai liks patogu ir jauku per daug valandų ištisai visi protingos technologijos dėka dabar panaudotas langams! Jei jūs norite nuleisti savo energijos kainas ir taip pat pagerinti pasirodymą, ir jūsų namų vertė galvoja apie jūsų senų langų pakeitimą šiandien! Langų pasaulyje jūs turite partijas, kad išsirinktumėte iš. Virdžinija Byče, ar bet kokioje kitoje srityje Jungtinėse Valstijose, svarsto perjungimą lauke į energiją taupančius ir patrauklius langus.

Rašyti komentarą