Suveriamojo lango kumštelio rankenos.

parašė , 2012-03-20 11:48

ikas. Suveriamieji langai suteikia jums maksimalų lengvą ir gryną orą. Jie yra įdiegti su pusės vyriu ir yra atidaryti su suveriamojo lango kumštelio rankenomis. Jūs tik įsukate rankena rankeną, ir kumštelis perkelia susijusią ranką, serveriai.lt nuolaida kad atidarytų langą tiek daug, ar tik jūs mėgstate. Kai uždarytas kumštelis rakina langą, uždarytą, net jei jūs turite atskirą užrakinimo mechanizmą.

Suveriamojo lango kumštelio rankenos atvyksta į du tipus. Kiekvienas yra užrakintas ant kumštelio keistuolio su nustatymo sraigtu ir kitu teisiu šnapsu vietoje. Jei jūs taikote per daug sukimo momento rankenai, jūs galite nulaužti dantis suveriamojo lango kumštelio rankenose, ir jūs turėsite gauti pakeitimo rankeną.
Jei tai yra vyresnis suveriamasis langas, dantys ar įrenginys keistuolio kumštelyje gali būti sulaužyti viduje, ir ar rankena tik rotuos aplink, neatsidarydama ar uždarydama langą. Jei tai vyksta, kad jūs turėsite pakeisti visą įsukimo kumštelį.

Jūs turėsite atidaryti langą visiškai, kad jūs galėtumėte nunešti kumštelio ranką pro atlenkiamą langą. Su langu, atidarytu, jūs galite pamatyti, kad keistuolio kumštelis yra prisuktas į lango rėmo pagrindą, ir jūs tik turite atsukti tris sraigtus, kad nuneštumėte vienetą. Jei jūs pažįstate savo lango gamintoją, jūs serveriai.lt nuolaida galite susisiekti su jais, kad užsakytumėte puikų dydžio pakeitimo kumštelį. Jei jūs nežinosite, kas padarė jūsų suveriamąjį langą, jūs turėsite susisiekti su vietine lango ir durų greita paskola internetu remonto kompanija, kad turėtumėte juos užsakyti jums derintį keistuolio kumštelį. Tik pastumkite uždarytą langą ir užrakinkite jį, kol jūs negalite gauti pakeitimo įsukimo kumštelio.

Kai kumštelis atvyksta, jūs atidarote langą ir dedate kumštelį toje pačioje vietoje, kurioje nutrauktas kumštelis buvo ir sraigtas žemyn saugiai. Tada jūs turėsite iš naujo pridėti ranką prie atlenkiamo lango ir ar nufotografuoti kumštelio rankeną ant ar nustatyti tai ant ir suspausti žemyn nustatymo sraigtą, priklausomai nuo kurio suveriamojo lango kumštelio rankenų tipas atvyksta su nauju kumšteliu.

Vienintelė problema su kuria jūs galite susidurti sugeba surasti pakeitimo keistuolio kumštelį, jei jūs turite vyresnį suveriamąjį langą. Jei jūs negalėsite surasti pakeitimo įsukimo kumštelį, jūs turėsite du pasirinkimus to, ką jūs galite padaryti. Jūs galite pakeisti visą langą ir gauti papildomą įsukimo kumštelį laikytis atsargoje tuo atveju, jei jums reikia to. Kitas daiktas kurį jūs galite norėti svarstyti turi paversti jūsų langą iš keistuolio, atviro atidarytam pastūmėjimui. Jūs galite nupirkti užrakinimo ranką, kuri tiks toje pačioje vietoje, kadangi sena keistuolio ranka buvo ir sugebės būti prijungta prie atlenkiamo lango su užrakinimo turėklais, pasodintais ant vidaus lango, tiesiai į lango rėmą ar lango antspaudą priklausomai nuo to, kur tai prisijungs geriausiai.

Paversdamas į pastūmėjimą atidaro langą, jūs galite sutaupyti kainą keisti visą langą.

Rašyti komentarą