Lango nuspalvinimo istorija

parašė , 2013-05-17 12:18

Daugiau kaip pusę šimtmečio dabar, žmonės paspalvino savo automobilių ir namų langus, bet jie žino, kaip lango nuspalvinimas prasidėjo? Lango nuspalvinimo istorija gali būti priskirta į 1960-uosius ir 70-uosius, kai pirmi apsauginiai filmai buvo iš pradžių panaudojami nuosaikių savaeigių stiklinių langų gamyboje. Šitie pirmi filmai buvo suprojektuoti, kad būtų tiek vaiskūs kiek galima, bet reikalavimas dažytus filmus netrukus užaugo.

Artėjant 1970-ųjų pabaigai, limuzinai po visą šalį pradėjo greiti kreditai internetu panaudoti tamsius atspalvius, kad apsaugotų privatumą jodinėjančių nugaroje. Tamsūs atspalviai buvo gerai daugiau kaip 80 % kai kuriais atvejais. Begaliniai žmonės mėgo mintį apie privatumą, kuriuo paspalvinti langai aprūpino juos. Tačiau, šitie tamsesni atspalviai padarė tai sunkiau, kad išsėdėtų iki galo, ir todėl daug nelaimingų atsitikimų įvyko

1980-ųjų pradžioje, faktiškai kiekviena valstybė JAV išvystė jų savus įstatymus dėl naudojimo tamsesnių atspalvių ant automobilių. Tačiau, iki to laiko, lango nuspalvinimas tapo pasiekiamas kiekviename lygmenyje nuo 5 % į 70 %. Buvo taip pat daug skirtingų spalvų, kad išsirinktų iš be to. Tačiau, pažangesni lango nuspalvinimo filmai, kuriuos mes matome šiandien dalys internetu nepradėjo paversti į tai į rinką iki 90-ųjų vidurio.

Galbūt vienas iš populiaresnių ir brangesnių filmų, pasiekiamų šiandien, yra tie, kurie yra keraminiai įkurtas. Filmas, kuris yra padengtas plonu Titano Dioksido, Aliumininio Oksido ar dviejų susimaišymo filmu yra gebantis atspindėti žalingus UV saulės spindulius, vis dar leisdamas likusią dalį matomo lengvo spektro praeiti. Jie taip pat turėjo gebėjimą atspindėti saulės karštį, kuris laiko vidų automobilio ar naminio šaldytuvo per karštus vasaros mėnesius.

Nuspalvinimo pramonė užaugo prie šuolių ir serveriu talpinimas ribų per tuos metus. Tuo metu, kai paprasčiausi filmai yra vis dar noriai pasiekiami ir labai įperkami, yra daug kitų geresnių opcijų išsirinkti nuo šitų dienų. Viena kompanija net siūlo poliarizuotą nuspalvinimo filmą, kuris, o ne blokuoja šviesą, stiprina tam tikrus matomo lengvo spektro juostos pločius. Ši poliarizacijos technika yra pamatyta ant šaulių stiklinių, kurios padeda snaiperiams matyti jų tikslą aiškiau.

Mes jau turime filmus, kurie neleis stiklinei dužti į mažas dalis, bet galbūt kita lango nuspalvinimo karta sugebės visiškai neleisti stiklinei lūžti pirmiausia.

Rašyti komentarą