Masoma lt

Vidaus ryškios šviesos sumažėjimas su dvejopais atspindinčiais lango nuspalvinimo filmais

parašė , 2013-08-28 23:42

Išsivystymas lango nuspalvinimo technologijoje tęsė plėtotis nuo tų laikų, kai pirmi nuspalvinti lango filmai tapo pasiekiama puse nuo 1960-ųjų. Tiek daug, kad automobilių savininkus ar namų savininkus dažnai girdi, klausdami apie lango filmus, kurie gali būti pritaikyti, kad įgalintų stiklinius stiklus veikti kaip dvipusiai veidrodžiai. Kitaip tariant, leisdamas jus "pamatyti iš vidaus", tuo pačiu metu sustabdydamas jus nuo "matymo nuo išorės." ir ryškios šviesos sumažinimas.

Šiuo metu, nėra jokio lango filmo, kuris leistų jums išsėdėti iki galo per langą per naktį, vis dar aprūpindamas visą privatumą iš išorės.
Skaityti visą straipsnį 'Vidaus ryškios šviesos sumažėjimas su dvejopais atspindinčiais lango nuspalvinimo filmais'»

Lango nuspalvinimo istorija

parašė , 2013-05-17 12:18

Daugiau kaip pusę šimtmečio dabar, žmonės paspalvino savo automobilių ir namų langus, bet jie žino, kaip lango nuspalvinimas prasidėjo? Lango nuspalvinimo istorija gali būti priskirta į 1960-uosius ir 70-uosius, kai pirmi apsauginiai filmai buvo iš pradžių panaudojami nuosaikių savaeigių stiklinių langų gamyboje. Šitie pirmi filmai buvo suprojektuoti, kad būtų tiek vaiskūs kiek galima, bet reikalavimas dažytus filmus netrukus užaugo.

Artėjant 1970-ųjų pabaigai, limuzinai po visą šalį pradėjo greiti kreditai internetu panaudoti tamsius atspalvius, kad apsaugotų privatumą jodinėjančių nugaroje. Tamsūs atspalviai buvo gerai daugiau kaip 80 % kai kuriais atvejais. Begaliniai žmonės mėgo mintį apie privatumą, kuriuo paspalvinti langai aprūpino juos. Tačiau, šitie tamsesni atspalviai padarė tai sunkiau, kad išsėdėtų iki galo, ir todėl daug nelaimingų atsitikimų įvyko
Skaityti visą straipsnį 'Lango nuspalvinimo istorija'»

Naminis lango remontas: kaip pasiruošti tam.

parašė , 2012-07-11 19:32

Mūsų langai aprūpina mus vaizdu pasauliui. Tai taip pat aprūpina apsaugą prieš temperatūrinius pakeitimus sukeltą prie skirtingų sezonų. Tuo pačiu metu, tai panašiai saugo mus nuo nepageidaujamų asmenų., todėl, svarbu, kad mes rūpinamės tuo. Jei mūsų langas yra sulaužytas, jis ne tiktai keičia mūsų namo charakterį, jis taip pat duoda mums mažesnę apsaugą nuo pašalinių. Jei jūs taisote savo langus, yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs galite padaryti, kad pasiruoštumėte kaip numesti svorio tam:

Pirma, jūs turite rinkti būtinus įrankius ar įrangą, būtiną lango remontui. Jų pavyzdžiai yra: 1. Ruletė – šis įrankis padės jums gauti tinkamą dydį jūsų lango ir stiklinio pakeitimo 2. Atsuktuvas ar laužtuvas – kad padėtų jums imti langą atskirai 3. Atidarykite svertu barą 4
Skaityti visą straipsnį 'Naminis lango remontas: kaip pasiruošti tam.'»

Žalias ėjimas: aplinka draugiškos lango mintys.

parašė , 2012-06-15 15:53

Lango uždengimas padeda sumažinti kainas namų šildymo ir aušinimo, ir laimei daug įperkamo ir eco-draugiško lango gydymo pasiekiama.

Vienas būdas nueiti žalias su jūsų lango gydymu yra, kurdamas draperiją ar užuolaidas nuo natūralios kanapės ar drobės. Šitos medžiagos karjera yra lengvai pakartotinai panaudotos ir nekenksmingos aplinkai. Pasirinkimas audinių, kurie yra padaryti iš pakartotinai panaudotų medžiagų kaip plastmasiniai buteliai mažina neskaidomą mikroorganizmų eikvojimą. Per daug metų, žalingi dūmai nuniokojo alergijos kankiniams, kurdami reikalavimą medžiagas, kurios buvo cheminės laisvas ir ekologiškai saugus. Iš tikrųjų, tradicinių audinių didžioji dauguma turėjo savyje herbicidus, pesticidus ar kancerogenus užbaigimo procese. Bet šiandien pasirinkimas audiniams be dažų ar tiems, kad naudojimo eco-seifo dažai yra nesibaigiantys
Skaityti visą straipsnį 'Žalias ėjimas: aplinka draugiškos lango mintys.'»

Ploni dvigubi įstiklinti vienetai tam, kad reguliuotų kambario temperatūrą per metus.

parašė , 2012-06-08 20:29

Struktūra investavimas plonų dvigubų įstiklintų vienetų windowpanes buvo iš pradžių įvesta 1930. Tai padarė komerciškai pasiekiama Jungtinėse Valstijose 1950, ir nuo tų laikų, kai buvo nuolatinių pagerinimų, padarytų ant technologijos.

Kas yra dvigubų įstiklintų elementų ypatybės?

Žinoma plonų dvigubo lango vienetų savybė yra tarpinės struktūros naudojimas, kad sukurtų tarpą tarp stiklinės sluoksnių.

Iš esmės, tarpinės yra keturi tipas:

reguliari metalinė tarpinė

hermetiko kombinacija surenka tarpines

nemetalinė sintetinė tipo tarpinė

ir hibridinės tarpinės
Skaityti visą straipsnį 'Ploni dvigubi įstiklinti vienetai tam, kad reguliuotų kambario temperatūrą per metus.'»

Megahost.lt – profesionalus svetainių talpinimas nuo 1 Lt/mėn

parašė , 2012-03-17 03:39

Daugėjant nepatikimų hostingo tiekėjų vis sunkiau pasidaro atskirti gerus pasiūlymus nuo taip tik atrodančių. Ypač keblu teisingai priimti sprendimą, kai yra reikalingus geras ir pigus hostingas, kainuojantis litą ar kelis.

Dėl šios priežasties norime jums rekomenduoti jau trečius metus sėkmingai rinkoje veikiančią ir stipriai besivystančią Megahost.lt bendrovę, kurios paslaugomis teko naudotis ir mums patiems. Čia hostingas jums kainuos vos nuo 1 Lt/mėn už 300 MB disko vietos iki 10 Lt/mėn už 9000 MB vietos ir neribotą duomenų srautą. Už visas talpinimo paslaugas galėsite atsiskaityti tiek sms žinute, tiek bankiniu pavedimu.

Be to, visi Megahost.lt klientai už kiekvieną atsiskaitymą renka taškus, kuriuos vėliau gali iškeisti į įvairius įmonės siūlomus prizus: tiek suvenyrus, tiek rimtesnes dovanas. Taigi profesionalus hostingas yra perkamas su papildoma pridėtine verte. Svarbu žinoti, kad ši bendrovė neriboja paskyrų skaičiaus, tad nebūtinai visus projektus turite talpinti naudojant tą patį prisijungimo vardą.

Kai hostingas užsakytas, patalpinta svetainė gali būti naudojama net 10 nemokamų subdomenų dėka. Taigi turite galimybę būti matomais internete vos už 12 Lt į metus be jokių žvaigždučių ar kitų paslėptų mokesčių!

Jeigu šiuo metu kitų bendrovių hostingas jums kainuoja daug daugiau, Megahost.lt komanda mielai pasiūlys visiškai nemokamai perkelti bet kokio sudėtingumo ir masto projektą į savo serverius.

Turėkite omenyje, – jeigu jūsų poreikius neatitinka įprastiniai šios įmonės planų paketai, susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais ir jums bus pasiūlytas unikalus, konkrečiai jūsų atvejį atitinkantis ir daug nekainuojantis pigus hostingas.