Lango pakeitimas: vertinimas jūsų situacijos

parašė , 2011-12-09 21:55

Lango pakeitimas yra brangus, painus ir daug darbo reikalaujantis tvirtinimas. Vadinasi, anksčiau, negu jūs vėl imatės to, būtina įvertinti jūsų situaciją kruopščiai. Rūpestingai tikrinkite sąlygą kiekvieno lango jūsų name, ir užrašykite visus defektus kad jūsų susidūrimas. Tam tikri pažymėtini trūkumai yra sekančiai:

Laisva sujungimo vieta

Sugadintas greita paskola internetu weatherstripping

Buvimas porų ir siaurų plyšių

Suteptas įstiklinimas

Deformacija’ amžius

Šitų defektų dauguma gali būti ištaisyta, nekeisdama senų lango rėmų su nauju., Pavyzdžiui, kad taisytumėte laisvą sujungimo vietą, jūs galite panaudoti kampo skliaustus. Su laiko tėkme, kampo sujungimo vieta ant langų yra linkusi dirbti laisva. Pakeitimas nėra geras pasirinkimas, yra tokia situacija
L-shaped kampo skliaustas, sudarytas iš plieno, būtų tinkamas sprendimas. Tai sustiprins sujungimo vietą taip pat kaip padės jums taupyti pinigus taip pat.

Weatherstripping yra tokia tarpiklio dabartis tarp pastovių ir veikiančių lango dalių. Jo pirminė funkcija turi sutrukdyti oriniam pratekėjimui. Per laiką, weatherstripping susidėvi dėl vartojimo. Jei jūs nepakeisite sudėvėto tarpiklio, orinis filtravimas sukels nepateisinamą karščio praradimą. Visada rinkitės gerą kokybę weatherstripping. Jūs turėjote užmokėti daugiau, bet tarpiklis tikrai truks ilgiau ir internetine parduotuve drabuziu pasirodys geriau.

Buvimas porų ir siaurų plyšių lange gali lengvai padaryti tai mažiau energiją taupantį. Panaudokite dalį vyniojamojo popieriaus ar įsiutinkite pagalį, kad aptiktumėte šitas poras. Kai tik jūs pažymėjote jų padėtį ant lango rėmų, patvirtinkite juos viršuje su užkamšymu. Anksčiau išorinio užkamšymo, būtina blokuoti visus siaurus plyšius ant vidinės skersinio pusės. Užkamšymas išorinio paviršiaus lango anksčiau vidinio rajono gali apgauti šiltą, drėgną orą, kuris gali sukelti žymią žalą į sieną. kraujo tyrimai

Kad suremontuotumėte sugadintą įstiklinimą, jūs turite turėti daug laiko rankoje todėl, kad tai yra ilgai nupieštas procesas. Pirma, su pagalba kalto, peilio ir kaistančios rykštės, nuneša glaistą. Būkite įsitikinęs, kad dėvėsite stiklines ir pirštines, kad apsaugotumėte jūsų akis ir rankas. Kitas daiktas, kurį jūs turite padaryti turi nunešti įstiklinimo punktus. Su šitų punktų pagalba, stiklinė yra pridėta tvirtai prie lango rėmo. Nuo to laiko, nuneškite įskeltą, ar sutepė stiklinį stiklą. Prieš montavimą naujos stiklinės, lengvai smėlis rajonas ir taiko pradžiamokslį. Pagaliau, panaudokite įstiklinimo punktus ir glaistą, kad taisytumėte windowpane. Jei įstiklinimas yra nepataisomas, tai lango pakeitimas yra labiausiai įmanomas pasirinkimas.

Deformacija’ amžius yra rimta problema, kuri negali būti ištaisyta kaip toks. Vienintelis daiktas, kurį jūs galite padaryti turi nunešti subjaurotą langą ir įdiegti naują jo vietoje. Pirkdamas sms naujus lango rėmus, tikrai atsižvelkite, kad tai yra U-vertė, Saulės Karščio Naudos Koeficientas (SHGC), Regimasis Transmittance (VT), Kondensavimo Pasipriešinimas (CR) ir Orinis Pratekėjimas (AL) rezultatas. Visi šitie faktoriai žaidžia lemiamą vaidmenį aukšto atlikimo lango sukūrime.

Rašyti komentarą