Logiški išaiškinimai naminio pagerinimo

parašė , 2011-12-10 17:07

Jei jūs iš tikrųjų negyvenate po uola, jūs paskolos negalite padėti pastebėti, kad Jungtinių Valstijų ekonomika yra blogiausioje formoje, kurią dauguma žmonių, dabar gyvenančių, gali atsiminti. Net bandydamas pasakyti jūs, kad geresnės dienos atvyksta būtumėte juokingas. Mes turėjome labai daug daiktų neseniai, kurie prisideda prie sunkumo amerikiečių, turi to sukūrimą kasdien, neatrodo tikėtina norėti net galvoti apie darbą namo rekonstruojantis.

Nekilnojamojo turto rinka neatrodo gera daugumai naminių pirkėjų ar pardavėjų. Neseniai mes pamatėme vertybinių popierių biržos atšokimą, bet su bedarbyste 10 %, bendros pajamos žemyn, infliacija visa laiką, kurį aukšti būsto savininkai nenori praleisti naminiams pagerinimo projektams. Abejonė to, ką rytoj, kitą savaitę, kitą mėnesį ar net kitais metais atneš turi per daug baimės ir susirūpinimo, pridėto prie to
Būsto savininkai nenori išleisti su tokia abejone rinkoje. Dar yra keli projektai, kurie turi pašalpą už investicijos sugrįžimo.

Bet kiekvienas turi pakeisti mąstymo logišką išaiškinimą, kad pamatytų galiojimą sąvokoje, apie kurią aš esu pasiūlyti. Jei jūs panėšėjate į mane, jūs paprastai racionalizuojate serveriai hostingas namų-pagerinimų projektus vartojant racionalizacijos kriterijų sąrašą. Tas sąrašas galėtų turėti savyje daug kriterijų bet kokiame užsakyme priklausomai nuo jūsų asmenybės, bet paprastai turės savyje labiausiai ar visi kiti.

Kaina prieš reikalingumą

kainos prieš nori

kainos prieš sugrįžimą ant investicijos

investicijos prieš santaupas

Tai nėra ilgas sąrašas, bet apskritai kai mes darome namai-pagerinimai numato, kad jie yra pagrindiniai klausimai ar logiški išaiškinimai, kuriuos mes naudojame pateisinime projektų, kurių mes imamės. Jei mes matome projektą, kuris yra reikalingume, mes stengiamės, kad patenkintume nutukimas tą norą tinkamai su mažiausiai pinigų kiekio.

Jei yra namų-pagerinimų, kurių mes norime, mes esame linkę pažiūrėti į visus daiktus mūsų gyvenime anksčiau, negu mes progresuosime. Mes žiūrime į mūsų finansus artimiau, mes apsisprendžiame, gali mes įsprausti dar vieną užmokestį. Mes taip pat esame linkę padaryti truputį finansinės prognozės, žiūrėdami į tai, kas mes iš tikrųjų darome tai, ką mes įsiskoliname, ką ateitis laiko mūsų pajamoms ir galbūt jei buvo iš tikrųjų į prognozę, kad mes galėtume pažiūrėti į tai, kas kitais metais ar du atrodo kaip mūsų asmeninėje ekonominėje perspektyvoje anksčiau, negu mes priimsime bet kokį sprendimą tęstis.

Kaina prieš sugrįžimą ant investicijos yra truputėlį labiau pažengusi negu kiti du, kuriuos aš paminėjau. Kai mes darome naminius pagerinimus po šiais tam tikrais nurodymais, mes žiūrime į tai, kiek mes leidžiame ir kiek, ką mes išleidome bus grąžintina investicija į mūsų namus pardavinėjimo laiku. Dabar aš nesakau, kad kiekvienas žiūri į kiekvienus namus-pagerinimus paskola issimoketinai šio būdo, bet mūsų tikras reikalingumas pažiūrėti į tai kai prieita prie darbo pagrindinės rekonstrukcijos ar pagrindinio naujovinimo į mūsų namus.

Paskutinis logiškas išaiškinimas mano sąraše, kurį mes galėtume būti linkę panaudoti, investicija prieš santaupas galėtų gerai būti geriau nustatytas kaip visa apėmimo logiškas išaiškinimas. Jei mes matome namus-pagerinimus numatant, kad mes galime padaryti, kuris iš tikrųjų išgelbės mus pinigai ilgame prabėgime, truputį lengviau pateisinti. Bet tačiau lengvas pateisinimas dėl santaupų vis dar atsižvelgia į visus kitus logiškus išaiškinimus. Tai yra paprastas faktas, mes pažiūrėsime į viską kiti dėl to, kiek pinigų mes tikras taupome projekto darbą, ir čia aš galiu duoti jums bent jau vieną gerą pavyzdį to, kaip tai įeitų į žaidimą.

Jei jūs turite namus, kurie yra daugiau kaip 15 metų, ir jūs niekada nepakeitėte langų ir durų nuo namų pirkimo tada, tai yra gana tikra statoma suma, kad jūs galite taupyti pinigus ant savo energijos sąskaitų, ar šildymas ar aušinimas, jei jūs patobulinate į naują langai ir duris. Ilgainiui nepriklausomai nuo, kaip efektyvus langai lietuviska TV ir durys iš pradžių buvo savo efektyvumas degraduoja. Lango ir durų efektyvumo degradacija ilgainiui didėja, energijos kiekis turėjo įkaitinti ar aušinti namus. Kiekis santaupų, kurias jūs galėtumėte gauti, keisdamas jūsų langus ir duris su naujais pakeitimo langais ir duris priklauso nuo to, kur jūs gyvenate ir kiek langų ir durų jūs turite.

Kuo ekstremalesnis klimatas, kuriame jūs gyvenate, tuo taupymois jūs suprasite, įdiegdamas visiškai naują langai ir duris. Kuo labiau saikingas ar saikingas klimatas, kuriame jūs gyvenate, tuo mažiau jūsų namų galėtų turėti naudos iš naujų pakeitimo langų ir durų įdiegimo. Tai tačiau neturi pasakyti, kad pakeitimas langų ir durų neduos naudos jums punktas to kainuoti efektyvus, kad padarytų taip.

Tai būtų šiame punkte visi kiti logiški išaiškinimai, kuriuos aš įrašiau į sąrašą, įeitų į žaidimą. Ir minties procesas galėtų nueiti kažkas kaip tai. Kiek mums iš tikrųjų reikia pagerinimo? Yra šis pagerinimas kažkas, kurį mes norime padaryti? Jei mes pagerinsime mūsų namus, pridėdami visiškai naują langai ir duris, tai padidins visaapimančią mūsų namų pardavinėjimo vertę? Jei mes pridedame naujus pakeitimo langus ir duris į mūsų namus, kiek pinigų mes taupysime ant mūsų energijos sąskaitos, ir kaip ilgai tai paims, kad kompensuotų pinigus, mes leidžiame naujovinimą į naują langai ir duris?

Vienintelis būdas, kuriuo galėjo galbūt manyti, kad šitie logiški išaiškinimai neįeis į žaidimą būtų toks, jei jūs planuotumėte buvimas namuose, jūs esate šiuo metu amžinai. Bet net tada ketvirtas logiškas išaiškinimas kada nors užvaldys todėl, kad kiekvienas apčiuopiamas daiktas nepriklausomai nuo to, kuo tai yra degraduos ilgainiui jei nerūpintas. Namai yra keisti ir faktas, kad, jei jie yra rūpinti tinkamai jie vertina ilgainiui. Bet tas pats yra teisingas atvirkščiai namai, kurie nėra rūpinti, mažins vertę ilgainiui. Jūs darote pasirinkimą.

Rašyti komentarą