Pakeitimo langai gerina naminį energijos vartojimo efektyvumą ir vertina

parašė , 2011-12-08 10:10

Šitas aukštų energijos kainų dienas daug žmonių pripažįsta svarbumą gerinti jų namų energijos vartojimo efektyvumą, tuo labiau, kad šildymas ir aušinimas gali sudaryti iki namų bendros energijos vartojimo pusę. Tuo metu, kai energiją taupantys pakeitimo langai taupys pinigus šildymas ir sąskaitų aušinimas, jie taip pat turi daug kitos pašalpos tokios kaip prisidedantis grožis ir vertina jūsų namams, ir jūsų malonesnio gyvenamojo ploto sukūrimui!

Yra daug akivaizdžių priežasčių pakeisti senus langus, kurie yra grublėti ir dėvimi. Kūrimas naujo žvilgsnio jūsų namams nuo išvirkščiai yra galimas tiesiog, keisdamas senus langus naujais vieno dolerio banknotais. Su daugeliu stilių langų, kuriuos jūs galite pasirinkti iš, ir pasiekiamų spalvų įvairovė, keisdamas jūsų klubas langus galėjo būti naminiu pagerinimo žingsniu, kuris dramatiškai keičia kelią jūsų naminiai žvilgsniai ir jausmai
Ar jūsų nauji langai įleidžia lengvesnis, mišinys į foną, išsiskiria su drąsiu išoriniu kontrastu spalvos, ar padavimu kaip židinys jūsų kambarių viduje, naujas langas gali įžūliai atnešti susijaudinimą į jūsų namus.

Be malonios estetinės pašalpos keisti jūsų langus, yra daug labiau praktinių priežasčių pakeisti juos be to. Ilgainiui medienos langai gali pradėti pūti ir gali taip pat deformuoti ar tapti apipulti termitų. Suveriamieji langai gali turėti keistuolius, kurie liaujasi dirbti ar priešingos drabuziai internetu svorio virvės, kurios sulūžo. Dažai ar net vinilas ant langų gali nulupti su amžiumi. Šitų problemų tipų pataisymas yra svarbus jūsų namų išlaikymui. Su šiandieniu pažangesniu langu technologijos lango gamintojai suvokė naujus būdus įsitikinti, kad jūsų langai ne tiktai bus energiją taupantys bet taip pat ir neįtikėtinai ilgalaikiai. Neseni pagerinimai apima padengimą, kuris gali padėti mažinti šilumos perdavimą jūsų namuose ir saugoti interjerus nuo potencialiai kenksmingos saulės šviesos, kuri gali blankti paveikslai, sms siuntimas baldai ir kilimai.

Kad nebūtų pražiūrėtas faktorius, kuris daro pakeitimo langus ir svarbius ir didžiai žymius, yra kiekis energijos, kuri gali būti sutaupyta, keisdama seną, drafty ar vieni stiklo langai su naujais labai energiją taupančiais multistiklo langais. Aukšti efektyvumo pakeitimo langai padės daryti jūsų namus labiau energiją taupančius, ir labai efektyvus naminis naudojimas mažiau valdžios ir šildymui ir aušinimui, kuris savo ruožtu padeda jums taupyti pinigus. Tiesiog vieno stiklo langų į dvigubo stiklo langus perjungimas padės mažinti aukštas energijos sąskaitas šaltus žiemos mėnesius, užstodamas daugiau šalto žiemos oro ir laikydamasis daugiau šilto oro, įkaitinto jūsų krosnies. Panašiai tas pats yra ištikimas vėsiam orui, sukurtam jūsų oro kondicionavimo vieneto per karštus vasaros mėnesius.

Kai nustatymas, kas pakeitimo langai panaudoti tai yra išmintingas sekti rekomendaciją Energijos Žvaigždės nacionalinė energijos atlikimo reitingo sistema. Pakeitimo langai su Energijos Žvaigždės etikete sutinka griežtus energijos vartojimo naktinis klubas efektyvumo nurodymus, nustatytus EPA ir Amerikos Energijos Skyriaus.

ENERGIJOS ŽVAIGŽDĖ yra vyriausybės programa po Aplinkosaugos Agentūros vadyba, ir JAV Energijos Skyrius ketino padėti kiekvienam taupyti pinigus ir saugoti aplinką, identifikuodamas ir panaudodamas energiją taupančius produktus ir praktikas. Naudojimas Energijos, Star pritarė langams ir kitiems namų produktams gali sutaupyti apytiksliai trečdalį vidutiniškai naminė energijos sąskaita, neaukodamas stiliaus, ypatybių ar patogumo.

Rašyti komentarą